818-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 818-P від 09.10.2007

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "09" жовтня 2007 р № 818-Р-Р

Про забезпечення зберігання матеріальних цінностей, придбаних окружною виборчою комісією територіального виборчого округу № 158 на позачергових виборах народних депутатів України

В зв’язку з закінченням терміну проведення позачергових виборів народних депутатів до Верховної ради України, на виконання Постанови Центральної виборчої комісії від 30.01.2006 р. № 329 „Про порядок зберігання матеріальних цінностей придбаних виборчими комісіями за рахунок коштів Державного бюджету України, виділених на підготовку і проведення позачергових виборів народних депутатів України”, відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 20.03.2006р. № 139 щодо збереження виборчих скриньок, кабін для голосування та інших матеріальних цінностей, що надавались виборчим комісіям на період виборчого процесу, керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42, Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

 1. Створити та затвердити комісію по прийому на зберігання матеріальних цінностей, які використовувались під час виборчого процесу по територіальному виборчому округу № 158 на позачергових виборах народних депутатів України у складі:
  • Голова комісії:
  • Волонтирець Віктор Мефодійович - керуючий справами виконавчого комітету
  • Члени комісії:
  • Коцур Микола Васильович - начальник господарського відділу
  • Костенко Ольга Анатоліївна - начальник відділу бухгалтерського Ольга Анатоліївна обліку та звітності, головний бухгалтер
  • Дніщенко Любов Петрівна - головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності
  • Грамотін Володимир Іванович - начальник Зарічної районної в місті Суми адміністрації
  • Джура Олександр Миколайович - начальник Ковпаківської районної в місті Суми адміністрації
  • Міщенко Світлана Миколаївна - начальник організаційного відділу Ковпаківської районної в м. Суми адміністрації
  • Крамська Анна Григорівна - начальник загального відділу Зарічної районної в м. Суми адміністрації
 2. Приймання матеріальних цінностей оформити актами за встановленими формами.
 3. Зарічній та Ковпаківській в м. Суми адміністраціям (Грамотін В.І., Джура О.М.) прийняти від окружної виборчої комісії на відповідальне зберігання визначені в наявності матеріальні цінності та забезпечити необхідні умови для їх зберігання і повну схоронність від крадіжок, пожеж, пошкоджень тощо. Передача матеріальних цінностей на зберігання іншим підприємствам, установам та організаціям не допускається.
 4. Прийняті матеріальні цінності відобразити на позабалансових рахунках Зарічної та Ковпаківської в м. Суми адміністрацій (Грамотін В.І., Джура О.М.).
 5. Визначити відповідальними за зберігання матеріальних цінностей:
 6. Грамотіна В.І. - начальника Зарічної районної в м. Суми адміністрації;
 7. Джуру О.М. - начальника Ковпаківської районної в м. Суми адміністрації;
 8. Матеріальні цінності прийняті на зберігання, повертати відповідним виборчим комісіям, комісіям з всеукраїнського референдуму для використання під час виборчої компанії чи всеукраїнського референдуму протягом трьох днів з дня утворення цих комісій або Центральній виборчій комісії на її вимогу.
 9. Повернення матеріальних цінностей оформляти актами за встановленими формами.
 10. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови, керуючий справами виконавчого комітету Волонтирця В.М.

 

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 2-11-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав