738-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 738-P від 11.09.2007

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "11" вересня 2007 р № 738-Р-Р

Про визначення земельної ділянки для тимчасового складування рослинних відходів

У зв’язку з забороною експлуатації тимчасового майданчика для складування сухих гілок, непридатної деревини та опалого листя в районі селища Василівка рішенням головного державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища в Сумській області Черненка В.В., від 24.05.05р. №20, враховуючи необхідність негайного вирішення питання тимчасового складування рослинних відходів, забезпечення належного санітарного стану в місті та недопущення виникнення стихійних звалищ, керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Сумської міської ради (Даниленко О.В.) терміново підготувати висновок комісії з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення щодо критичного стану у місті Суми по вивезенню та складуванню рослинних відходів. 
  2. Управлінню капітального будівництва та реконструкції Сумської міської ради (Фірст А.М.) та управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Кулішенко В.П.) створити тимчасову комісію з вивчення питання техногенної екологічної ситуації та використання під тимчасове місце для складування рослинних відходів земельну ділянку, в районі Аварійного селища в місті Суми по вул.Боженко. Надати фінансовому управлінню обгрунтовані розрахунки для фінансування робіт по облаштуванню тимчасового майданчика. 
  3. Управлінню архітектури та містобудування (Вінтоняк С.Я.) розробити містобудівне обгрунтування розташування ділянки, в районі Аварійного селища по вул.Боженка, для тимчасового складування рослинних відходів (орієнтовна площа 2,0 га) та надати викопіювання з топографічного плану міста Суми. 
  4. Сумському міському управлінню земельних ресурсів (Скрипкін В.В.) надати висновок щодо землекористування земельною ділянкою для тимчасового складування рослинних відходів в районі Аварійного селища міста Суми по вул.Боженко. 
  5. Управлінню земельних ресурсів Сумської міської ради (Красуля О.В.) підготувати матеріали на чергову сесію Сумської міської ради з питання виділення земельної ділянки для вказаних цілей. 
  6. Фінансовому управлінню (Липова С.А.) розглянути можливість фінансування робіт по виготовленню проектної документації та облаштуванню тимчасового майданчика для складування рослинних відходів в Аварійному селищі в місті Суми по вул. Боженка. 
  7. Організацію виконання цього розпорядження покласти на виконуючого обов’язки заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Куца Я.В. 

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 2-10-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав