649-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 649-Р від 15.08.2007

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "15" серпня 2007 р № 649-Р-Р

Про виділення коштів для виконання робіт по оформленню міста до святкування Дня Незалежності України

У зв’язку з необхідністю виконання робіт по оформленню міста до святкування Дня Незалежності України, відповідно до пункту 5 додатку 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 25.10.05 р. № 576 “Про внесення змін та доповнень в додаток 1 та доповнень до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 23.06.05 р. № 362 “Про затвердження правил розміщення зовнішньої реклами на території міста Суми”, керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Управлінню архітектури та містобудування Сумської міської ради (Вінтоняк С.Я.) забезпечити виконання робіт по виготовленню рекламних матеріалів, необхідних для оформлення міста до святкування Дня Незалежності України. 
  2. Комунальному підприємству «Центр реклами та естетики міського середовища» (Буката В.В.) забезпечити фінансування робіт, пов’язаних з виготовленням вищезазначених матеріалів, з коштів, що надходять за користування місцями розміщення рекламних засобів у м. Суми, на суму згідно з кошторисом витрат.
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на виконуючого обов’язки заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Куца Я.В.

 

Виконуючий обов’язки міського голови з виконавчої роботи С.О.Бойко


Дата публікації: 3-09-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав