616-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 616-Р від 01.08.2007

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "01" серпня 2007 р № 616-Р-Р

Про капітальний ремонт міської дороги по вулиці Дзержинського на дільниці від вулиці Червонозоряної до вулиці Привокзальної

Відповідно до плану соціально - економічного розвитку міста на 2007 рік та титульного списку по капітальному, поточному ремонту та утриманню об’єктів міського благоустрою на 2007 рік, враховуючи існуючу ситуацію, що склалася в зв’язку з малою пропускною спроможністю міської дороги, яка проходить по вулиці Дзержинського на ділянці від вулиці Червонозоряної до вулиці Привокзальної та зі значним ростом кількості транспортних засобів, що рухаються цією ділянкою, керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Державному комунальному підприємству „Шляхрембуд” (Вегера О.О.) в термін до 1 вересня 2007 року провести роботи по розширенню вулиці Дзержинського на ділянці від вулиці Червонозоряної до вулиці Привокзальної на одну смугу шириною до 3,75 метрів зі сторони обласної лікарні та провести капітальний ремонт існуючої проїзної частини. 
  2. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою (Єрьоменко В.М.) в термін до 06 серпня 2007 року вирішити питання зносу дерев, які попадають у смугу розширення вулиці Дзержинського на ділянці від вулиці Червонозоряної до вулиці Привокзальної. 
  3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на виконуючого обов’язки заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Куца Я.В. 

 

Виконуючий обов’язки міського голови з виконавчої роботи С.О.Бойко


Дата публікації: 31-08-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав