417-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 417-P від 05.06.2007

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "05" червня 2007 р № 417-Р-Р

Про затвердження заходів щодо боротьби з епідемією туберкульозу в місті на 2007 рік

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 30.03.2007 року №156 «Про стан боротьби з епідемією туберкульозу в області», з метою ефективного забезпечення реалізації державної політики в цій сфері та координації проведення протитуберкульозних заходів в місті, керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Затвердити заходи щодо боротьби з епідемією туберкульозу в місті на 2007 рік згідно з додатком. 
  2. Управлінню охорони здоров’я (Братушка О.В.), міській санітарно-епідеміологічній станції (Черняк О.М.), міському відділу УМВС України в області (Забіяка Ю.К.), Ковпаківській в м. Суми організації Товариства Червоного Хреста України (Юрова Т.Г.), Зарічній в м. Суми організації Товариства Червоного Хреста України (Хандога Л.М.), управлінню праці та соціального захисту населення (Масік Т.О.), міському центру зайнятості (Кухтик М.Г.), управлінню інформаційно-аналітичної роботи (Євтушенко Н.Ф.), управлінню ветеринарної медицини в м. Суми (Часник М.Г.), відділу у справах сім’ї, молоді та спорту (Мотречко В.В.) забезпечити виконання заходів, затверджених даним розпорядженням. 
  3. Структурним підрозділам Сумської міської ради, організаціям та установам, вказаним в п.2, надавати управлінню охорони здоров’я міської ради для узагальнення щоквартально, не пізніше, ніж до 1 числа місяця, що настає за звітним періодом, інформацію про хід виконання заходів. 
  4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пака С.Я. 

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [38.5 Kb] (cкачувань: 292) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 3-08-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав