539-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 539-P від 09.07.2007

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "09" липня 2007 р № 539-Р-Р

Про розширення проїжджої частини Червоної площі

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 29.01.03 № 56-Р „ Про схвалення Державної програми забезпечення безпеки руху на автомобільних дорогах, вулицях міста, інших населених пунктів і залізничних переїздах на 2003-2007 роки”, рішення виконавчого комітету 06.05.04 № 319 „Про міську програму забезпечення безпеки руху на автомобільних дорогах та вулицях міста і залізничних переїздах на 2004-2007 роки”, керуючись пунктом 20 частини третьої статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Управлінню архітектури та містобудування (Вінтоняк С.Я.) спільно з відділом логістики (Семесенко В.М.) до 25.07.07 підготувати проект розширення проїжджої частини Червоної площі від вулиці Петропавлівська до вулиці Гагаріна. 
  2. ДКП „Зеленбуд” (Прокопенко С.М.) до 25.07.07 вирішити питання переносу зелених насаджень в районі розширення дороги в інше місце. 
  3. Першому міжрайонному відділенню ДАІ при УМВС України в Сумській області (Лугченко В.М.) до 25.07.07 надати припис КП „Сигнал” щодо нанесення розмітки та встановлення відповідних дорожніх знаків. 
  4. ДКП „Шляхрембуд” (Вегера О.О.) до 30.08.07 провести роботи по розширенню проїжджої частини Червоної площі від вулиці Петропавлівська до вулиці Гагаріна. 
  5. Після завершення робіт по розширенню проїжджої частини Червоної площі від вулиці Петропавлівська до вулиці Гагаріна КП „Сигнал” (Шевцов Г.Ф.) нанести розмітку та встановити відповідні дорожні знаки у відповідності до Правил дорожнього руху. 
  6. КП „Електроавтотранс” (Левченко В.Ю.) до 25.07.07 вирішити питання щодо переносу опор електроліній для руху електротранспорту на ділянці розширення Червоної площі. 
  7. Фінансовому управлінню Сумської міської ради (Липова С.А.) забезпечити фінансування робіт по реконструкції та розширенню проїжджої частини Червоної площі від вулиці Петропавлівська до вулиці Гагаріна. 
  8. Відділу логістики (Семесенко В.М.) управління соціально-економічного розвітку після виконання всіх робіт по реконструкції та розширенню проїжджої частини Червоної площі інформувати міського голову про виконання розпорядження. 
  9. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фінашка В.В., виконуючих обов’язки заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Куца Я.В. та Сухоноса О.В. згідно розподілу обов’язків.

 

Виконуючий обов’язки міського голови з виконавчої роботи С.О.Бойко


Дата публікації: 3-08-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав