541-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 541-P від 10.07.2007

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "10" липня 2007 р № 541-Р-Р

Про затвердження складу постійно діючої комісії з розгляду питань реструктуризації

На виконання Закону України «Про реструктуризацію заборгованості за надані послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій і комунальні послуги, що утворилася станом на 1 грудня 2006 року», постанови Кабінету Міністрів України від 27.06.2003 року № 976 «Про затвердження Порядку погашення реструктуризованої заборгованості та внесення поточних платежів за житлово-комунальні послуги», керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Утворити комісію з розгляду питань реструктуризації заборгованості за надані послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій і комунальні послуги та затвердити її персональний склад, згідно з додатком. 
  2. Комісії в строк до 16 липня 2007 року розробити і затвердити в установленому порядку Положення про комісію з розгляду питань реструктуризації заборгованості за надані послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій і комунальні послуги та Порядок погашення реструктуризованої заборгованості та внесення поточних платежів за житлово-комунальні послуги. 
  3. На розгляд комісії з реструктуризації виносити документи, по яких виникли спірні або неврегульовані законодавством питання; укладання договорів на реструктуризацію заборгованості з споживачами, по яких досягнута згода всіх сторін, проводити без попереднього розгляду комісії 
  4. Розпорядження міського голови від 25.07.03р № 465-Р «Про затвердження постійної діючої комісії з розгляду питань реструктуризації заборгованості з квартирної плати, плати за житлово-комунальні послуги, спожиті газ та електроенергію громадян, що утворилася станом на 01.07.03р.» зі змінами внесеними розпорядженням міського від 02.04.2004 р. № 265-Р вважати такими, що втратили чинність. 
  5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на виконуючого обов’язки міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Куца Я.В.

 

Виконуючий обов’язки міського голови з виконавчої роботи С.О.Бойко


Дата публікації: 3-08-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав