545-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 545-P від 10.07.2007

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "10" липня 2007 р № 545-Р-Р

Про випробування теплових мереж м. Суми підвищеним тиском

З метою запобігання поривам тепломереж в опалювальний період та відповідно до Правил технічної експлуатації електричних станцій та мереж, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України від 13.06.03р. № 296, керуючись пунктом 20 частини третьої статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Провести у термін з 16 липня 2007 року по 31 липня 2007 року на тепломережах центральної частини міста, яка опалюється від ТОВ «Сумитеплоенерго» та на тепломережах північної частини міста по вул. Холодногірській, вул. Ремісничій, вул. Садовій, вул. Комсомольській, вул. Засумській та ін. (крім Курського мікрорайону) випробування підвищеним тиском (20 атмосфер) магістральних та розподільчих теплових мереж з припиненням гарячого водопостачання. 
  2. Для виконання у повному обсязі випробувань тепломереж, а також для запобігання пошкодженню внутрішніх систем опалення усім споживачам тепла; управлінням охорони здоров’я, освіти, житлової політики, комунального господарства та благоустрою міської ради:
    2.1. До 13 години 16 липня у центральній частині міста та до 13 години 31 липня 2007 року у північній частині міста встановити заглушки на теплопунктах для запобігання пошкодженню опалювальних приладів, бойлерів та трубопроводів до них.
    2.2. На час випробування установити цілодобово чергування персоналу на теплопунктах. 
  3. Управлінням охорони здоров’я (Братушка О.В.) та освіти і науки (Кошовий М.В.) забезпечити галузеві об’єкти гарячою водою. 
  4. Директору ТОВ “Сумитеплоенерго” Кравченку С.Г. забезпечити попередження усіх споживачів тепла через засоби масової інформації про припинення гарячого водопостачання у зазначені терміни з причини випробування теплових мереж. 
  5. Організацію виконання даного розпорядження покласти на генерального директора ТОВ “Сумитеплоенерго” Кравченка С.Г., контроль – на виконуючого обов’язки заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Куца Я.В.

 

Виконуючий обов’язки міського голови з виконавчої роботи С.О. Бойко


Дата публікації: 3-08-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав