598-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 598-P від 27.07.2007

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "27" липня 2007 р № 598-Р-Р

Про відзначення в місті Дня аеромобільних військ України

З метою патріотичного виховання молоді, організації змістовного дозвілля жителів міста та з нагоди відзначення Дня аеромобільних військ, керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

 1. Відділам у справах сім’ї, молоді та спорту (Мотречко В.В.), культури та туризму (Цибульська Н.О.) Сумської міської ради спільно з Сумською спілкою ветеранів та інвалідів війни в Афганістані провести 2 липня 2007 року заходи, присвячені Дню аеромобільних військ України. 
 2. Управлінню архітектури та містобудування (Вінтоняк С.Я.) забезпечити виготовлення 3 перетягів та інформаційних щитів про проведення заходів. 
 3. Управлінню охорони здоров’я Сумської міської ради (Братушка О.В.) забезпечити чергування швидкої допомоги під час проведення заходів. 
 4. Міському відділу УМВС України в Сумській області (Забіяка Ю.К.) забезпечити охорону громадського порядку під час проведення заходів. 
 5. Сумському державному комунальному підприємству електромереж зовнішнього освітлення „Міськсвітло” (Авраменко О.О.) забезпечити освітлення Театральної площі під час проведення заходів. 
 6. Комунальному підприємству „Спеціалізований комбінат” (Короткевич Є.Г.) забезпечити вивезення огорожі для сцени. 
 7. Державному комунальному підприємству зеленого будівництва (Прокопенко С.М.) забезпечити прибирання Театральної площі та парку відпочинку ім. Кожедуба. 
 8. Відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення (Даниленко О.В.) забезпечити чергування пожежної машини та роботу рятувально-аварійної водолазної служби. 
 9. Фінансовому управлінню Сумської міської ради (Липова С.А.) перерахувати кошти в сумі 700 (сімсот) гривень на проведення заходів згідно з КФК 091103, КЕКВ 1172 (кошторис витрат додається). 
 10. Відділу бухгалтерського обліку та звітності Сумської міської ради (Костенко О.А.) здійснити розрахунки по відділу у справах сім’ї, молоді та спорту згідно з наданими документами. 
 11. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пака С.Я.

 

В.о. міського голови з виконавчої роботи С.О. Бойко

 

Додатки [65.5 Kb] (cкачувань: 323) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 2-08-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав