548-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 548-P від 11.07.2007

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "11" липня 2007 р № 548-Р-Р

Про погодження кандидатур громадських інспекторів з охорони довкілля по м. Суми та проведення навчань із питань благоустрою, охорони навколишнього природного середовища

Відповідно до пункту «и» статті 19, статті 36 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», Закону України «Про благоустрій населених пунктів», з метою активізації громадського контролю, підвищення рівня обізнаності у сфері благоустрою міста, охорони, збереження природних об’єктів та територій, реалізації права жителів міста у вирішенні питань місцевого значення, керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Погодити кандидатури громадських інспекторів з охорони довкілля згідно з поданнями Зарічної районної в місті Суми адміністрації та Ковпаківської районної в місті Суми адміністрації міської ради для залучення їх до роботи на громадських засадах (згідно з додатком).
  2. Зарічній районній в місті Суми адміністрації (Грамотін В.І.), Ковпаківській районній в місті Суми адміністрації (Джура О.М.), управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою міської ради (Кулішенко В.П.) організувати до 20 липня 2007 року з головами квартальних комітетів, керівниками підприємств по обслуговуванню житлового фонду міста навчання з вивчення чинного законодавства, місцевих нормативно-правових актів про благоустрій населених пунктів, охорону навколишнього природного середовища, проведення роз’яснювальної роботи серед мешканців м. Суми щодо їх дотримання. 
  3. Правовому управлінню (Донцова О.І.), управлінню соціально-економічного розвитку міської ради (Левенець М.І.) надати методичну допомогу з питань проведення навчань із вивчення чинного законодавства про благоустрій та охорону навколишнього природного середовища. 
  4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на виконуючого обов’язки заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Куца Я.В. 

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [115 Kb] (cкачувань: 333) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 2-08-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав