473-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 473-P від 19.06.2007

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "19" червня 2007 р № 473-Р-Р

Про виділення коштів для виконання робіт по оформленню міста до святкування 11-ї річниці Конституції України та проведення VІІІ Всеукраїнського фестивалю духової музики «Сурми Конституції»

У зв’язку з необхідністю виконання робіт по оформленню міста до святкування 11-ї річниці Конституції України та проведення VІІІ Всеукраїнського фестивалю духової музики «Сурми Конституції», відповідно до пункту 5 додатку 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 25.10.05 р. № 576 “Про внесення змін та доповнень в додаток 1 та доповнень до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 23.06.05 р. № 362 “Про затвердження правил розміщення зовнішньої реклами на території міста Суми”, керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Управлінню архітектури та містобудування Сумської міської ради (Вінтоняк С.Я.) забезпечити виконання робіт по виготовленню рекламних матеріалів, необхідних для оформлення міста до святкування 11-ї річниці Конституції України та проведення VІІІ Всеукраїнського фестивалю духової музики «Сурми Конституції». 
  2. Комунальному підприємству «Центр реклами та естетики міського середовища» (Буката В.В.) забезпечити фінансування робіт, пов’язаних з виготовленням вищезазначених матеріалів, з коштів, що надходять за користування місцями розміщення рекламних засобів у м. Суми, на суму згідно з кошторисом витрат.
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пака С.Я.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 3-07-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав