403-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 403-Р від 30.05.2007

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "25" травня 2007 р № 403-Р-Р

Про відзначення Дня журналіста та проведення конкурсу «Журналіст року»

Усвідомлюючи важливу роль засобів масової інформації у формуванні інформаційного простору щодо діяльності органів місцевого самоврядування, з метою налагодження конструктивної взаємодії виконавчого комітету Сумської міської ради з представниками ЗМІ задля успішного вирішення комплексу соціально-економічних, суспільно-політичних та культурно-просвітницьких аспектів життя міста, стимулювання представників мас-медіа до постійного творчого пошуку, у зв’язку з відзначенням Дня журналіста, відповідно до підпункту 3.1.11 пункту 3 Положення про цільовий фонд Сумської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 25.05.04 № 815-МР, керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Управлінню інформаційно-аналітичної роботи (Євтушенко Н.Ф.) організувати міський конкурс «Журналіст року», підведення підсумків якого провести до Дня журналіста (06.06.07). 
  2. Затвердити Положення про міський конкурс «Журналіст року» та склад експертної комісії (додатки 1,2). 
  3. Затвердити кошторис витрат для проведення міського конкурсу «Журналіст року» (додаток 3). 
  4. Відділу культури та туризму (Пєхова Л.М.) забезпечити проведення святкової частини з відзначення Дня журналіста та урочистого вручення нагород.
  5. Фінансовому управлінню (Липова С.А.) виділити кошти з цільового фонду Сумської міської ради згідно з кошторисом витрат. 
  6. Відділу бухгалтерського обліку та звітності (Костенко О.А.) здійснити розрахунки згідно з наданими документами та рахунками. 
  7. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету Волонтирця В.М. 

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [51 Kb] (cкачувань: 304) або переглянути не завантажуючи



Дата публікації: 18-06-2007




Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав