456-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 456-Р від 13.06.2007

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "13" червня 2007 р № 456-Р-Р

Про стабілізацію цінової ситуації на продовольчому ринку м. Суми

З метою недопущення необґрунтованого підвищення цін на основні продовольчі товари та забезпечення соціального захисту населення, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 04.06.07р. № 794 "Про невідкладні заходи щодо зменшення негативного впливу посухи та забезпечення формування ресурсів зерна врожаю 2007 року", постанови Кабінету Міністрів України від 16.04.07р. № 630 "Про невідкладні заходи щодо недопущення у соціально – економічній сфері негативних наслідків, пов'язаних із загостренням політичної ситуації", розпорядження голови обласної державної адміністрації від 03.05.07р. № 231 "Про забезпечення стабільної соціально – політичної ситуації в області", керуючись пунктом 20 частини третьої статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

 

 1. Керівникам оптових та роздрібних підприємств торгівлі, продовольчих ринків міста Суми рекомендувати забезпечити:
  1.1 формування запасів продовольчих товарів та підтримка їх в необхідній кількості для потреб міста;
  1.2 збалансування фактичної наявності та потреби населення у продовольчих товарах;
  1.3 неухильно дотримуватися граничного рівня торговельних націнок, затверджених розпорядженням голови облдержадміністрації від 01.02.07р. № 35 "Про запровадження державного регулювання цін на окремі продовольчі товари";
  1.4 паритет цін на продовольчі товари з урахуванням оптової ціни виробника;
  1.5 дотримання межі цін на основні продовольчі товари ( хліб, борошно, крупи, макаронні вироби, цукор, тощо) в тому розмірі, які були встановлені до 01.06.07 року. 
 2. Створити робочу групу (згідно з додатком) для контролю за дотриманням виробниками, оптовими і роздрібними підприємствами торгівлі, продовольчими ринками, які реалізують основні продукти харчування (хліб, борошно, крупи, макаронні вироби, цукор, тощо) вимог державної дисципліни цін та конкурентного законодавства. 
 3. Робочій групі здійснювати постійний моніторинг на основні продовольчі товари, величин торговельних надбавок, рівня рентабельності та залишків основних продуктів харчування у закладах торгівлі та вживати необхідних заходів щодо недопущення виникнення їх дефіциту. 
 4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на в.о. заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сухоноса О.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 16-06-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав