369-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 369-Р від 22.05.2007

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "22" травня 2007 р № 369-Р-Р

Про додаткові заходи у забезпеченні відкритості та прозорості в діяльності Сумської міської ради та її виконавчого комітету

З метою об’єктивного, оперативного та всебічного інформування громади міста Суми про діяльність Сумської міської ради та її виконавчого комітету, на виконання законів України „Про інформацію”, „Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації”, указу Президента України вiд 17.05.2001 № 325/2001 „Про підготовку пропозицій щодо забезпечення гласності та відкритості діяльності органів державної влади”, постанови Кабінету Міністрів України вiд 29.08.2002 № 1302 „Про заходи щодо подальшого забезпечення відкритості в діяльності органів виконавчої влади”, пунктів 11.3.1, 11.3.2, 11.3.3, 11.3.4 регламенту роботи виконавчих органів Сумської міської ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 27.09.2005 р. №500, керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Начальникам управлінь та відділів Сумської міської ради: фінансового управління (Липова С.А.), управління соціально-економічного розвитку (Левенець М.І.), управління майна комунальної власності (Щербак В.І.), управління земельних ресурсів (Скрипка В.В.), управління архітектури та містобудування (Фролов О.М.), управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою (Кулішенко В.П.), управління освіти і науки (Кошовий М.В.), управління охорони здоров’я (Братушка О.В.), управління праці та соціального захисту населення (Масік Т.О.), управління обліку, розподілу та приватизації житла (Мирошніченко Т.В.), управління моніторингу (Чеканський О.М.), управління «Єдиний офіс» (Підкуйко О.О.), управління по координації транспортних перевезень, зв’язку та комунікацій (Малік В.В.), відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення (Даниленко О.В.), відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонно-мобілізаційної роботи (Носаль А.О.), відділу культури та туризму (Пєхова Л.М.), відділу у справах сім’ї, молоді та спорту (Мотречко В.В.), відділу «Служба 0-80» (Марюхна В.І.), служби у справах неповнолітніх (Голосна К.А.), інспекції державного архітектурно-будівельного контролю (Баличев В.П.):
    1.1. Визначити відповідальних осіб за висвітлення діяльності свого структурного підрозділу у засобах масової інформації та оперативне інформаційне наповнення офіційного сайту Сумської міської ради, про що повідомити управління інформаційно-аналітичної роботи до 11 червня 2007 р.
    1.2. Погодити план висвітлення діяльності свого структурного підрозділу в ефірі ТОВ Телерадіокомпанія «Академ-TV» з управлінням інформаційно-аналітичної роботи (Євтушенко Н.Ф.). 
  2. Управлінню інформаційно-аналітичної роботи (Євтушенко Н.Ф.) затвердити план висвітлення діяльності Сумської міської ради та її виконавчого комітету в ефірі ТОВ Телерадіокомпанія «Академ-TV». 
  3. Управлінню моніторингу (Чеканський О.М.), інспекції державного архітектурно-будівельного контролю (Баличев В.П.), управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою (Кулішенко В.П.), відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення (Даниленко О.В.), спільно з управлінням інформаційно-аналітичної роботи (Євтушенко Н.Ф.) та редакцією ТОВ Телерадіокомпанії «Академ-TV» визначити напрями висвітлення діяльності свого структурного підрозділу у постійних програмах телерадіокомпанії. 
  4. Начальнику управління майна комунальної власності (Щербак В.І.) забезпечити своєчасне та оперативне висвітлення результатів проведення конкурсів з питань оренди та приватизації комунального майна шляхом надання інформації до управління інформаційно-аналітичної роботи для публікації на офіційному сайті Сумської міської ради та у газеті «Суми і сумчани». 
  5. Організацію виконання цього розпорядження покласти на начальника управління інформаційно-аналітичної роботи Євтушенко Н.Ф., контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови, керуючого справами виконкому Волонтирця В.М.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 30-05-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав