198-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 198-Р від 26.03.2007

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "26" березня 2007 р № 198-Р-Р

Про організацію проведення передсвяткового ярмарку 05 квітня 2007р

З метою більш повного забезпечення населення міста продовольчими товарами напередодні святкування Великодня, на виконання листа Сумської обласної державної адміністрації від 16.03.07 № 04-02/460, керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Відділу торгівлі та побуту управління соціально-економічного розвитку міської ради ( Даценко Г.В.) забезпечити 5 квітня 2007 року з 7-00 год. до 15-00 год. по вул. Набережній річки Стрілки (між двома мостами вул. Горького та проспекту Шевченка) проведення ярмарку по реалізації продовольчих товарів за участю підприємств торгівлі, громадського харчування, переробних та сільгосппідприємств. 
  2. Управлінню інформаційно - аналітичної роботи (Євтушенко Н.Ф.) через місцеві засоби масової інформації довести до відома мешканців та гостей міста інформацію про проведення 5 квітня 2007 року передсвяткового ярмарку. 
  3. Директору підприємства Сумської облспоживспілки „Центральний ринок м. Суми” (Галаєв М.Д.) забезпечити:
    3.1. Інформування населення через ринкову радіомережу про проведення ярмарку.
    3.2. Рекламне оформлення місця проведення ярмарку. 
  4. Міському відділу УМВС України в Сумській області (Забіяка Ю.К.) забезпечити чергування співробітників міліції та співробітників роти дорожньо-патрульної служби державної автоінспекції для забезпечення громадського порядку та впорядкування руху автотранспорту по вул. Набережній річки Стрілки (між двома мостами вул. Горького та проспекту Шевченка) під час проведення ярмарку 5 квітня 2007 р. з 6-00 години до 15-00 години. 
  5. Рекомендувати головному управлінню агропромислового розвитку обласної державної адміністрації (Ільченко В.М.), Сумській облспоживспілці (Скляров М.М.) запросити до участі в ярмарку переробні підприємства, сільгосппідприємства, підприємства торгівлі споживчої кооперації. 
  6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на в.о. заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сухоноса О.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 11-05-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав