200-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 200-Р від 26.03.2007

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "26" березня 2007 р № 200-Р-Р

Про організацію робіт по проведенню місячника благоустрою, наведенню належного санітарного стану та озелененню міста Суми

З метою наведення і підтримки належного санітарного стану в місті, подальшого благоустрою та озелененню його території, якісної підготовки об’єктів міського благоустрою до свят, керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Провести щорічний місячник по благоустрою та озелененню міста з 02 квітня по 01 травня 2007 року. 
  2. Затвердити заходи по благоустрою міста на 2007 рік згідно з додатками 1,2,3. 
  3. Зобов’язати керівників структурних підрозділів міської ради та рекомендувати керівникам підприємств, організацій та установ міста усіх форм власності організувати виконання заходів по благоустрою, наведенню належного санітарного стану в м. Суми. 
  4. Управлінню інформаційно-аналітичної роботи (Євтушенко Н.Ф.) постійно висвітлювати через засоби масової інформації хід місячника та реалізації заходів по благоустрою міста. 
  5. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою (Кулішенко В. П.) про виконання даного розпорядження інформувати міського голову у травні поточного року. 
  6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на виконуючого обов’язки заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Куца Я. В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [797.5 Kb] (cкачувань: 413) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 11-05-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав