209-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 209-Р від 28.03.2007

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "28" березня 2007 р № 209-Р-Р

Про організаційні заходи по доведенню до відома обмежень при будівництві об’єктів на приаеродромній території аеродрому в м. Суми

З метою попередження порушень умов погодження проектів будівництва висотних будівель і споруд на приаеродромній території аеродрому Суми, на підставі звернення обласного комунального підприємства «Аеропорт Суми», відповідно до статей 10 та 41 Повітряного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України №401 від 29.03.02р. «Про затвердження Положення про використання повітряного транспорту України», керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Управлінню архітектури та містобудування міської ради (Фролов О.М.) при погодженні проектів будівництва висотних будівель і споруд враховувати вимоги щодо розміщення таких об’єктів на приаеродромній території аеродрому Суми в радіусі 50 кілометрів. 
  2. Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю міської ради (Баличев В.П.) надавати дозвіл на виконання будівельних робіт та приймати в експлуатацію завершені будівництвом об’єктів, які розташовані на приаеродромній території аеродрому Суми висота яких перевищує 50 м тільки при умові їх попереднього погодження з ОКП «Аеропорт Суми» і Сумською службою обслуговування повітряного руху. 
  3. Управлінню архітектури та містобудування міської ради (Фролов О.М.) довести про обмеження при проектуванні висотних будівель і споруд на приаеродромній території аеродрому Суми до відома відповідних підприємств і служб. 
  4. Організацію виконання даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фінашка В.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 11-05-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав