213-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 213-Р від 29.03.2007

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "29" березня 2007 р № 213-Р-Р

Про проведення Всеукраїнської акції „Зелений паросток майбутнього” та відзначення в місті Дня довкілля та Міжнародного Дня Землі

На виконання Указів Президента України від 6 серпня 1998 року № 855 „Про День довкілля”, від 1 квітня 2005 року № 571 „Про Всеукраїнську акцію „Зелений паросток майбутнього”, розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 20.03.2007 № 129 „Про проведення Всеукраїнської акції „Зелений паросток майбутнього” та відзначення в області загальнонародної толоки, Дня довкілля та Міжнародного Дня Землі”, з метою організації впорядкування міста, природних територій і об’єктів, у співпраці з трудовими колективами підприємств, установ та організацій, об’єднань громадян, напередодні та з нагоди Великодня 8 квітня, Дня довкілля 21 квітня та Міжнародного Дня Землі 22 квітня 2007 року:

 

 1. Провести 5 та 19 квітня 2007 року загальноміські толоки, а в термін із 9 квітня по 8 травня Всеукраїнську акцію „Зелений паросток майбутнього”. 
 2. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою (Кулішенко В.П.), Зарічній (Грамотін В.І.) та Ковпаківській (Джура О.М.) районним в місті Суми адміністраціям:
  2.1. Визначити до 01.04.07 обсяги робіт, які будуть виконуватися під час загальноміських толок та довести відповідні завдання до виконавців. Забезпечити вивіз та складування сміття після проведення толок у встановленному порядку.
  2.2. Забезпечити реалізацію заходів із благоустрою місць поховання загиблих воїнів, жертв політичних репресій, пам’ятників, меморіалів і кладовищ.
  2.3. Провести роботи по ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, очищенню прибережних смуг річок, водойм та смуг уздовж автомобільних доріг.
  2.4. Організувати спільно з міським центром зайнятості (Кухтик М.Г.) роботу по залученню безробітних до проведення комплексних заходів з благоустрою міста.
  2.5. Здійснити роботи по створенню нових зелених зон, утриманню парків, скверів, алей, об’єктів природно-заповідного фонду, сприяти зацікавленим юридичним особам і громадянам у придбанні саджанців деревних і чагарникових порід, розсади квітів для озеленення міста. 
 3. Управлінню архітектури та містобудування (Фролов О.М.) визначити місця для посадки зелених насаджень. 
 4. Управлінню освіти (Кошовий М.В.), відділу у справах сім’ї, молоді та спорту (Мотречко В.В.) у межах проведення акції „Зелений паросток майбутнього” здійснити за участю учнівської молоді, вихованців дитячо-підліткових клубів за місцем проживання масові практичні та навчально-виховні заходи еколого-натуралістичного спрямування. 
 5. Управлінню інформаційно-аналітичної роботи (Євтушенко Н.Ф.), відділу екології управління соціально-економічного розвитку (Мартиненко С.О.) забезпечити висвітлення у засобах масової інформації здійснення заходів щодо проведення акції „Зелений паросток майбутнього”, відзначення Дня довкілля та Міжнародного Дня Землі. 
 6. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на виконуючого обов’язки заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Куца Я.В., організацію виконання – на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 11-05-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав