228-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 228-Р від 06.04.2007

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "06" квітня 2007 р № 228-Р-Р

Про виділення коштів для виконання робіт по оформленню м. Суми до святкування Пасхальних свят

В зв’язку з необхідністю виконання робіт по оформленню міста до святкування Пасхальних свят, відповідно до пункту 5 рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 25.10.05 р. № 576 “Про внесення змін та доповнень в додаток 1 та доповнень до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 23.06.05 р. № 362 “Про затвердження правил розміщення зовнішньої реклами на території м. Суми””, керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Управлінню архітектури та містобудування Сумської міської ради (Фролов О.М.) забезпечити виконання робіт по виготовленню рекламних матеріалів , необхідних для оформлення міста до святкування Пасхальних свят, а саме: перетягів у кількості 3 шт. та постерів для розміщення на рекламних засобах типу «сіті-лайт" у кількості 15 шт. 
  2. Комунальному підприємству “Центр реклами та естетики міського середовища” (Буката В.В.) забезпечити фінансування робіт, пов’язаних з виготовленням вищезазначених матеріалів, з коштів, що надходять за користування місцями розміщення рекламних засобів у м. Суми, у сумі 2610 грн. (дві тисячі шістсот десять гривень). 
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пака С.Я.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 10-05-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав