270-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 270-Р від 18.04.2007

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "18" квітня 2007 р № 270-Р-Р

Про заходи щодо упорядкування руху автотранспортних засобів на центральних вулицях міста Соборній та Воскресенській

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 29.01.03 № 56-Р „ Про схвалення Державної програми забезпечення безпеки руху на автомобільних дорогах, вулицях міста, інших населених пунктів і залізничних переїздах на 2003-2007 роки”, доручення міського голови від 16.01.07 № 4-Д „За підсумками роботи міської координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху” та з метою забезпечення безпеки руху на автомобільних дорогах та вулицях міста, керуючись пунктом 20 частини третьої статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

 

 1. Управлінню архітектури та містобудування (Фролов О.М.) до 01.07.07 унести пропозиції виконавчому комітету Сумської міської ради щодо упорядкування руху на центральних вулицях міста, визначивши вулиці Соборну та Воскресенську пішохідними. 
 2. Управлінню реконструкції та капітального будівництва(Фірст М.М.) до 01.09.07 встановити малі архітектурні форми по вул. Терезова та 9 Травня взамін бетонних блоків і турнікетів (архітектурні проекти додаються). 
 3. Першому міжрайонному відділенню ДАІ при УМВС України в Сумській області (Лугченко В.М.):
  3.1. До 15.05.07 надати припис КП „Сигнал” щодо встановлення дорожніх знаків, які забороняють рух великовантажному автотранспорту на вулицях Соборній та Воскресенській;
  3.2. До 01.07.07 видати письмові дозвола власникам автотранспортних засобів, які мають право заїзду на зазначені вулиці у відповідності з чинним законодавством. 
 4. Командиру окремої роти ДПС по обслуговуванню обласного центру ДАІ при УМВС України в Сумській області (Стеценко П.І.) вжити заходи щодо заборони руху автотранспортних засобів на вулицях Соборній та Воскресенській без відповідних дозволів 1- го міжрайонного відділення ДАІ при УМВС України в Сумській області. 
 5. Сумському КП „Сигнал” (Шевцов Г.Ф.) встановити дорожні знаки „Заборона руху великовантажного автотранспорту” на вулицях Соборній та Воскресенській. 
 6. Управлінню по кооординації транспортних перевезень, зв’язку та комунікацій (Малік В.В.):
  6.1. Періодично аналізувати хід виконання даного розпорядження та покладених на посадових осіб обов’язків;
  6.2. Інформувати міського голову про виконання розпорядження до 15.01.08. 
 7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фінашка В.В. та виконуючого обов’язки заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Куца Я.В. згідно розподілу обов’язків. 

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 10-05-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав