262-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 262-Р від 16.04.2007

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "16" квітня 2007 р № 262-Р-Р

Про план розвитку мережі дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей на період до 2009 року

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 12.03.2007року № 113 «Про план розвитку мережі дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей на період до 2009 року», керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

 1. Затвердити план розвитку мережі дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей в місті на період до 2009 року (додається). 
 2. Управлінню охорони здоров'я Сумської міської ради (Братушка О.В.):
  2.1. Закріпити медичних працівників за дитячими будинками сімейного типу та прийомними сім'ями, забезпечити безкоштовне діагностування, обстеження, лікування їх вихованців.
  2.2. Забезпечувати путівками до санаторіїв вихованців дитячих будинків сімейного типу та прийомних дітей з прийомних сімей, які за медичними показаннями потребують санаторно-курортного лікування. 
 3. Управлінню освіти і науки Сумської міської ради (Кошовий М.В.):
  3.1. Надавати методичну допомогу батькам-вихователям з урахуванням передового вітчизняного та світового педагогічного досвіду, підвищувати їх кваліфікацію.
  3.2. Сприяти в отриманні дітьми з дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей позашкільної, професійної та вищої освіти. 
 4. Сумському міському центру зайнятості (Кухтик М.Г.) сприяти працевлаштуванню дорослих вихованців дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей. 
 5. Сумському міському центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (Сергієнко С.А. ):
  5.1. Здійснювати підбір та підготовку кандидатів у прийомні батьки та батьки-вихователі.
  5. 2. Забезпечити соціальний супровід дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей, що передбачає надання комплексу правових, психологічних, соціально-педагогічних, соціально-економічних, соціально-медичних та інформаційних послуг, спрямованих на створення належних умов функціонування дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей. 
 6. Відділу у справах сім'ї, молоді та спорту (Мотречко В.В. ) щороку забезпечувати безкоштовне оздоровлення вихованців дитячих будинків сімейного типу та прийомних дітей з прийомних сімей. 
 7. Службі у справах неповнолітніх Сумської міської ради (Голосна К.А.):
  7.1. Координувати роботу по розвитку мережі дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей.
  7.2. Здійснювати постійний контроль за їх діяльністю.
  7.3. Спільно з управліннями та відділами міської ради до 01.06.2007р. опрацювати схему надання шефської допомоги підприємствами різних форм власності дитячим будинкам сімейного типу та прийомним сім'ям з метою вирішення їх соціально-побутових питань
  7.4. Надавати організаційно-методичну допомогу на місцях.
  7.5 Пропагувати серед населення ідеї нової родинної форми виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
  7.6. Проводити щороку в першому кварталі інвентаризацію дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей. 
 8. Управлінням та відділам міської ради, причетним до виконання цього розпорядження, двічі на рік до 1 липня та 1 січня надавати аналітично-статистичну інформацію про хід його виконання службі у справах неповнолітніх Сумської міської ради. 
 9. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пака С.Я. 

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [31 Kb] (cкачувань: 224) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 10-05-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав