94-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 94-р від 14.02.2007

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "14" лютого 2007 р № 94-Р-Р

Про внесення змін до розпорядження міського голови від 06.02.07р. №74-р “Про створення тимчасової робочої групи з питань розгляду обґрунтованості тарифів на житлово-комунальні послуги та доцільності їх зміни”

За пропозицією міського голови, з метою залучення сумчан, представників громадських організацій для проведення певної роботи та урахування громадської думки з розгляду обґрунтованості наданих виконавцями житлово-комунальних послуг розрахунків на підвищення відповідних тарифів, виявлення резервів щодо оптимізації тарифів, керуючись пунктом 20 частиною 3 статі 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Додаток до розпорядження міського голови викласти в редакції, що додається. 
  2. Додаток до розпорядження міського голови від 06.02.07р. №74-р “Про створення тимчасової робочої групи з питань розгляду обґрунтованості тарифів на житлово-комунальні послуги та доцільності їх зміни” вважати таким, що втратив чинність. 
  3. Контроль за виконанням данного розпорядження покласти на в.о. заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сухоноса О.В. 

 

Виконуючий обов’язки міського голови по виконавчій роботі С. О. Бойко

 

Додатки [51.5 Kb] (cкачувань: 363) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 8-05-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав