124-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 124-Р від 28.02.2007

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "28" лютого 2007 р № 124-Р-Р

Про підготовку та відзначення в місті Суми Дня працівників житлово – комунального господарства і побутового обслуговування населення

З метою забезпечення своєчасної підготовки і відзначення в місті Суми Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення:

 

  1. Затвердити організаційний комітет з питань підготовки і відзначення в місті Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення згідно з додатком. 
  2. Провести 15 березня 2007 року урочистий вечір, присвячений Дню працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. 
  3. Рекомендувати керівникам підприємств житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення провести в трудових колективах урочисті заходи по відзначенню професійного свята. 
  4. Управлінню інформаційно-аналітичної роботи (Сокура А.В.) підготувати тексти запрошення на урочистий вечір і привітань міського голови до учасників урочистого вечора та в засобах масової інформації. 
  5. Відділу культури та туризму (Пєхова Л.М.) вирішити питання приміщення для проведення урочистого вечора, його сценарію і залучення творчих колективів. 
  6. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою (Кулішенко В.П.), управлінню соціально-економічного розвитку (Калінінська Т.С.) спільно з керівниками підпорядкованих підприємств розглянути можливість щодо коштів, необхідних для матеріального заохочення на урочистому вечорі працівників, які досягли кращих результатів у роботі. 
  7. Загальному відділу (Коцур М.В. ) спільно з управлінням соціально-економічного розвитку (Калінінська Т.С.), управлінням житлової політики, комунального господарства та благоустрою (Кулішенко В.П.) вирішити питання щодо виготовлення і оплати запрошень на урочистий вечір, придбання квітів для оформлення сцени і привітання нагороджених на урочистому вечорі. 8. Управлінню соціально-економічного розвитку (Калінінська Т.С.) забезпечити роботу буфетів і торгівлю промисловими товарами та друкарською продукцією. 
  8. Відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонно-мобілізаційної роботи ( Носаль А.О.) забезпечити підтримання належного громадського порядку під час проведення урочистого вечора на прилеглій території. 
  9. Управлінню охорони здоров’я ( Братушко О.В.) забезпечити чергування машин «Швидкої допомоги» на час проведення урочистого вечора. 
  10. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на виконуючого обов'язки заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Куца Я.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [39 Kb] (cкачувань: 304) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 20-03-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав