116-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 116-Р від 26.02.2007

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "26" лютого 2007 р № 116-Р-Р

Про результати ревізії КРУ газети «Суми і сумчани»

Розглянувши доповідну записку начальника контрольно-ревізійного відділу в м.Суми Паньшина О.І. про результати ревізії газети "Суми і сумчани", про виявлення серйозних порушеннь, які призвели до суттєвих фінансових недоліків та з метою запобігання несумлінному ставленню працівників газети до виконання службових обов’язків, керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

 1. Головному редактору газети «Суми і сумчани» Тітаренко Т.В.:
  1.1. До 1.03.2007 року розробити на кожну посаду за штатним розписом газети посадові обов’язки, довести їх до відома працівників та забезпечити контроль за їх виконанням.
  1.2. Навести належний порядок в питаннях, пов’язаних зі збереженням матеріальних цінностей та готівки, шляхом укладання договорів про матеріальну відповідальність і чітким дотриманням вимог по документуванню операцій з грошима згідно з чинним законодавством.
  1.3. Привести у відповідність з чинними нормативними актами бухоблік на всіх ділянках роботи, особливу увагу при цьому приділити операціям з грошовими коштами, розрахунковим операціям з підзвітними особами та за послуги, що надаються газетою.
  1.4. До 1.04.07 забезпечити заходи щодо повернення коштів та відшкодування виявлених ревізією збитків, що ще не відшкодовані. 
 2. З метою підвищення творчого потенціалу та ініціативи колективу газети щодо пошуку нових ідей розглянути питання щодо залучення молодих спеціалістів, випускників та студентів факультетів журналістики сумських навчальних закладів до роботи в газеті на умовах трудового договору. 
 3. Організацію виконання цього розпорядження покласти на головного редактора газети «Суми і Сумчани» Тітаренко Т.В., контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови, керуючого справами виконкому Волонтирця В.М.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 5-03-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав