85-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 85-Р від 09.02.2007

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "09" лютого 2007 р № 85-Р-Р

Про проведення звіту міського голови перед громадою міста Суми

На виконання частини 6 статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, пункту 4 статті 80 Статуту територіальної громади міста Суми:

 

  1. Провести звіт міського голови перед громадою міста Суми 17 лютого 2007 року об 11:00 годині у великому залі засідань Сумської облдержадміністрації. 
  2. Узагальнення матеріалів звіту покласти на управління інформаційно-аналітичної роботи (Сокура А.В.) та відділ організаційно-кадрової роботи (Антоненко А.Г.). 
  3. Господарському відділу (Коцур М.В.) забезпечити виготовлення буклетів з текстом виступу міського голови. 
  4. Управлінню інформаційно-аналітичної роботи (Сокура А.В.) забезпечити інформування населення про дату та час проведення звіту міського голови перед громадою м. Суми, а після його проведення – розмістити текст виступу міського голови у засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті міської ради. 
  5. Господарському відділу (Коцур М.В.) та управлінню інформаційно-аналітичної роботи (Сокура А.В.) забезпечити технічне оснащення проведення звіту. 
  6. Керівникам структурних підрозділів міської ради забезпечити запрошення представників галузевих підприємств, установ і організацій міста та реєстрацію їх в день проведення звіту міського голови. 
  7. Координацію роботи з підготовки та проведення звіту міського голови та контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету міської ради Волонтирця В.М.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 5-03-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав