82-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 82-Р від 08.02.2007

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "08" лютого 2007 р № 82-Р-Р

Про забезпечення представництва місцевих дозвільних органів в управлінні«Єдиний офіс»

З метою організації видачі документів дозвільного характеру за принципом організаційної єдності, на виконання пунктів 3, 4 статті 4; статті 5; пункту 1 статті 6 та у зв’язку з набранням чинності частини першої статті 4 Закону України „Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності”, рішення міської ради від 22.02.06 № 1673 – МР «Про Положення про Єдиний дозвільний офіс в м. Суми, адміністратора та порядок його взаємодії з місцевими дозвільними органами, суб’єктами господарювання та представництвом Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва в Сумській області», керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та враховуючи пропозиції структурних підрозділів міської ради:

 

  1. Визначити представником від управління земельних ресурсів Сумської міської ради в Єдиному дозвільному офісі головного спеціаліста - Софієва Рустама Надировича. 
  2. Розпорядження міського голови від 07.11.06 № 844-Р «Про покладання обов’язків адміністраторів Єдиного дозвільного офісу в м. Суми» вважати таким, що втратило чинність. 
  3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на в.о. заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сухоноса О.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 5-03-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав