63-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 63-Р від 02.02.2007

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "02" лютого 2007 р № 63-Р-Р

Про проведення інвентаризації основних засобів, нематеріальних активів, товарно-матеріальних цінностей

Відповідно до Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" від 16 липня 1999 року № 996-ХІУ, Інструкції з інвентаризації основних засобів, нематеріальних активів, товарно-матеріальних цінностей, грошових коштів і документів, розрахунків та інших статей балансу, затвердженої наказом Головного управління Державного казначейства України від 30 жовтня 1998 року № 90, наказу Державного казначейства України від 05.10.2005р. № 184 „Про затвердження змін до Інструкції з інвентаризації основних засобів, нематеріальних активів, товарно-матеріальних цінностей, грошових коштів і документів, розрахунків та інших статей балансу”, керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та у зв’язку зі змінами у структурі апарату та виконавчих органів Сумської міської ради згідно з рішенням Сумської міської ради від 01.11.2006р. №220-МР та згідно з рішенням від 20.12.2006р. №273-МР ’’Про Положення про службу у справах неповнолітніх Сумської міської ради’’:

 

  1. Провести повну інвентаризацію основних засобів, нематеріальних активів, малоцінних та швидкозношуваних предметів, матеріалів, господарчих матеріалів і канцелярських приладів, інших матеріальних цінностей, які обліковуються за службою у справах неповнолітніх та відділом гуманітарних питань виконавчого комітету Сумської міської ради станом на 15.01.2007р. 
  2. Для проведення інвентаризації та передачі матеріальних цінностей створити комісію, склад якої затвердити згідно з додатком. 
  3. Встановити, що інвентаризаційна комісія проводить інвентаризацію і передає оформлені належним чином інвентаризаційні описи до відділу бухгалтерського обліку та звітності Сумської міської ради до 28 лютого 2007 року. 
  4. Відділу бухгалтерського обліку та звітності /Костенко О.А./ підгортувати та оформити документи, акти прийняття - передачі для передачі матеріальних цінностей з балансу виконавчого комітету Сумської міської ради на баланс служби у справах неповнолітніх Сумської міської ради та на баланс управління праці та соціального захисту населення Сумської міської ради . 
  5. Господарському відділу /Коцур М.В./ передати матеріальні цінності згідно актів прийняття -передачі. 
  6. Службі у справах неповнолітніх Сумської міської ради /Голосна К.А./ та управлінню праці та соціального захисту населення Сумської міської ради / Масік Т.О./ прийняти всі матеріальні цінності згідно актів прийняття - передачі та інвентаризаційних описів на баланс установ.
  7. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на начальника господарського відділу Коцура М.В. та начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності, головного бухгалтера Костенко О.А. 

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [27 Kb] (cкачувань: 212) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 1-03-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав