57-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 57-Р від 30.01.2007

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "30" січня 2007 р № 57-Р-Р

Про проведення державного технічного огляду тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, тракторних причепів та інших механізмів у 2007 році

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21.04.94р. № 652 «Про затвердження Правил проведення державного технічного огляду тракторів, самохідних шасі, самохідних меліоративних і дорожньо-будівних машин, тракторних причепів» з метою перевірки їх технічної готовності, керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

 1. Інспекції державного технічного нагляду по м. Суми (Савченко М.А.) протягом березня - червня 2007 року провести державний технічний огляд тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, тракторних причепів та інших механізмів, які належать підприємствам, організаціям усіх форм власності, перебувають у приватній власності громадян і зареєстровані в інспекції Держтехнагляду. 
 2. Затвердити склад комісії по проведенню державного технічного огляду тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, тракторних причепів та інших механізмів підприємств, організацій та громадян міста Суми згідно з додатком 1. 
 3.  Затвердити графік проведення державного технічного огляду тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, тракторних причепів та інших механізмів юридичних осіб згідно з додатком 2. 
 4. Затвердити графік проведення державного технічного огляду тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, тракторних причепів та інших механізмів фізичних осіб згідно з додатком 3. 
 5. Керівникам підприємств, організацій, установ усіх форм власності, на балансі яких мається техніка, до початку технічного огляду:
  5.1. Привести в належний стан технічну документацію (журнали та картки обліку, технічні паспорти) реєстраційні документи, відповідні документи трактористів-машиністів.
  5.2. Підготувати наявні транспортні засоби на технічний огляд у відповідності з вимогами Правил дорожнього руху і технічної експлуатації та інструкцій заводів - виготовлювачів.
  5.3. Надати інформацію про списання техніки в 2006 році, а в подальшому погоджувати списання даних транспортних засобів в інспекції Держтехнагляду, надавши їх на попередній технічний огляд.
  5.4. До дати проведення державного технічного огляду у випадку зміни назви підприємства, форми власності або адреси провести перереєстрацію техніки. 
 6. Головному державному інспектору інспекції Держтехнагляду по м. Суми Савченку М.А. взяти під особистий контроль проведення державного технічного огляду техніки. Про проведення технічного огляду техніки надати інформацію обласній інспекції державного технічного нагляду та міському голові в III кварталі 2007 року. 
 7. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника міського голови Бойко С.О. 

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [466.5 Kb] (cкачувань: 492) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 1-03-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав