73-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 73-Р від 06.02.2007

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "06" лютого 2007 р № 73-Р-Р

Про затвердження плану підготовки звітів про відстеження результативності діючих регуляторних актів Сумської міської ради на 2007 рік

На виконання Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" від 11 09. 03 № 1160-ІV, керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні":

 

  1. Затвердити план підготовки звітів про відстеження результативності діючих регуляторних актів Сумської міської ради на 2007 рік згідно з додатком (додається). 
  2. Керівникам структурних підрозділів Сумської міської ради:
    2.1. Аналіз регуляторного впливу проектів регуляторних актів здійснювати відповідно до вимог Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”;
    2.2. Своєчасно опубліковувати зміни до планів регуляторної діяльності. 
  3. Управлінню соціально-економічного розвитку міської ради (Калінінська Т.С.) активізувати роботу з питань запровадження ефективних форм співпраці з громадськістю щодо прийняття регуляторних актів. 
  4. Створити та постійно поповнювати інформаційний ресурс з питань регуляторної діяльності на офіційному веб-сайті Сумської міської ради (Сокура А.В.). 
  5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків. 

 

Міський голова Г. М. Мінаєв

 

Додатки [97 Kb] (cкачувань: 234) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 13-02-2007
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав