2-К

Документи » Розпорядження міського голови » № 2-К від 12.01.2007

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "12" січня 2007 р № 2-К-Р

Про призначення та переведення працівників

Керуючись рішеннями Сумської міської ради від 01 листопада 2006 року № 220-МР «Про структуру апарату та виконавчих органів Сумської міської ради», № 221-МР «Про штати апарату та виконавчих органів Сумської міської ради та їх загальну чисельність», від 27 грудня 2006 року № 331-МР «Про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 01 листопада 2006 року «Про структуру апарату та виконавчих органів Сумської міської ради», № 338-МР «Про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 01 листопада 2006 року № 221-МР «Про штати апарату та виконавчих органів Сумської міської ради та їх загальну чисельність»:

1. Призначити на підставі проведеного конкурсу:

1.1. Берковського Романа Георгійовича з 15 січня 200.7 року на посаду начальника управління соціально-економічного розвитку з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Берковського Р.Г., протокол засідання конкурсної комісії від 10 січня 2006 року № 1.

1.2 Скрипку Валерія Володимировича з 15 січня 2007 року на посаду начальника управління земельних ресурсів з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Скрипки В.В., протокол засідання конкурсної комісії від 10 січня 2006 року № 1.

1.3. Чеканського Олега Михайловича з 18 січня 2007 року на посаду начальника управління моніторингу з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Чеканського О.М., протокол засідання конкурсної комісії від 10 січня 2006 року № 1.

1.4. Івашова Дмитра Васильовича з 15 січня 2007 року на посаду заступника начальника управління моніторингу - начальника відділу моніторингу використання комунального майна з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Івашова Д.В., протокол засідання конкурсної комісії від 10 січня 2006 року № 1.

1.5. Чепіка Володимира Ігоровича з 15 січня 2007 року на посаду головного спеціаліста відділу моніторингу використання комунального майна управління моніторингу з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Чепіка В.І., протокол засідання конкурсної комісії від 11 січня 2006 року № 2.

1.6. Баличева Володимира Петровича з 15 січня 2007 року на посаду начальника інспекції державного архітектурно-будівельного контролю зі посадовим окладом згідно з штатним розписом.
Підстава: заява Баличева В.П., протокол засідання конкурсної комісії від 10 січня 2006 року № 1.

1.7. Довбню Анатолія Миколайовича з 15 січня 2007 року на посаду заступника начальника інспекції державного архітектурно-будівельного контролю з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Довбні А.М., протокол засідання конкурсної комісії від 10 січня 2006 року № 1.

1.8. Стрижову Аллу Вікторівну з 15 січня 2007 року на посаду заступника начальника управління «Єдиний офіс» - начальника відділу сприяння розвитку підприємництва з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Стрижової А.В., протокол засідання конкурсної комісії від 10 січня 2006 року № 1.

1.9. Сокуру Андрія Валерійовича з 15 січня 2007 року на посаду заступника начальника управління інформаційно-аналітичної роботи-начальника відділу інформаційної політики з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Сокури А.В., протокол засідання конкурсної комісії від 10 січня 2006 року № 1.

1.10. Фірста Анатолія Михайловича з 15 січня 2007 року на посаду начальника управління реконструкції та капітального будівництва з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Фірста А.М., протокол засідання конкурсної комісії від 10 січня 2006 року № 1.

1.11. Кошового Миколу Володимировича з 15 січня 2007 року на посаду начальника управління освіти та науки з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Кошового М.В., протокол засідання конкурсної комісії від 10 січня 2006 року № 1.

1.12. Клименка Юрія Михайловича з 15 січня 2007 року на посаду головного спеціаліста відділу правового забезпечення діяльності виконавчого комітету правового управління тимчасово (на час відпустки по догляду за дитиною штатного працівника) з посадовим окладом згідно зі штатним розписом з випробувальним терміном до двох місяців.
Підстава: заява Клименка Ю.М., протокол засідання конкурсної комісії від 11 січня 2006 року № 2.

1.13. Корнієнко Аллу Володимирівну з 17 січня 2007 року на посаду головного спеціаліста правового управління з посадовим окладом згідно зі штатним розписом з випробувальним терміном до двох місяців.
Підстава: заява Клименка Ю.М., протокол засідання конкурсної комісії від 11 січня 2006 року № 2.

1.14. Асланову Анну Вікторівну з 15 січня 2007 року на посаду спеціаліста І категорії правового управління з посадовим окладом згідно зі штатним розписом з випробувальним терміном до двох місяців.
Підстава: заява Асланової А.В., протокол засідання конкурсної комісії від 11 січня 2006 року № 2.

1.15. Могиленко Олену Олегівну з 15 січня 2007 року на посаду спеціаліста II категорії правового управління з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Могиленко О.О., протокол засідання конкурсної комісії від 11 січня 2006 року № 2.

1.16. Гачкову Валентину Федорівну з 15 січня 2007 року на посаду головного спеціаліста архівного відділу з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Гачкової В.Ф., протокол засідання конкурсної комісії від 11 січня 2006 року № 2.

1.17. Старцеву Олену Володимирівну з 15 січня 2007 року на посаду головного спеціаліста відділу моніторингу використання комунального майна управління моніторингу з посадовим окладом згідно зі штатним розписом з випробувальним терміном до трьох місяців.
Підстава: заява Старцевої О.В., протокол засідання конкурсної комісії від 11 січня 2006 року № 2.

1.18. Мошу Ларису Валентинівну з 15 січня 2007 року на посаду головного спеціаліста відділу організаційно - кадрової роботи з посадовим окладом згідно зі штатним розписом з випробувальним терміном до двох місяців.
Підстава: заява Моші Л.В., протокол засідання конкурсної комісії від 11 січня 2006 року № 2.

1.19. Пересадько Галину Олександрівну з 15 січня 2007 року на посаду головного спеціаліста відділу сприяння розвитку підприємництва управління «Єдиний офіс» тимчасово (на час відпустки по догляду за дитиною штатного працівника) з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Пересадько Г.О., протокол засідання конкурсної комісії від 11 січня 2006 року № 2.

1.20. Євенко Юлію Олександрівну з 15 січня 2007 року на посаду адміністратора управління «Єдиний офіс» з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Євенко Ю.О., протокол засідання конкурсної комісії від 11 січня 2006 року № 2.

1.21. Стегній Тамару Володимирівну з 15 січня 2007 року на посаду адміністратора управління «Єдиний офіс» з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Стегній Т.В., протокол засідання конкурсної комісії від 11 січня 2006 року № 2.

1.22. Приходько Тетяну Вікторівну з 15 січня 2007 року на посаду адміністратора управління «Єдиний офіс» з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Приходько Т.В., протокол засідання конкурсної комісії від 11 січня 2006 року № 2.

1.23. Шлому Артема Анатолійовича з 15 січня 2007 року на посаду спеціаліста І категорії відділу екології управління соціально-економічного розвитку тимчасово (на час відпустки по догляду за дитиною штатного працівника) з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Шломи А.А., протокол засідання конкурсної комісії від 11 січня 2006 року № 2.

1.24. Мокренко Альону Миколаївну з 15 січня 2007 року на посаду спеціаліста І категорії відділу екології управління соціально-економічного розвитку з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Мокренко А.А., протокол засідання конкурсної комісії від 11 січня 2006 року № 2.

1.25. Антипенко Наталію Володимирівну з 15 січня 2007 року на посаду спеціаліста І категорії відділу екології управління соціально-економічного розвитку з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Антипенко Н.В., протокол засідання конкурсної комісії від 11 січня 2006 року № 2.

1.26. Коновалову Віру Петрівну з 15 січня 2007 року на посаду головного спеціаліста відділу забезпечення конкурсних, тендерних та аукціонних процедур управління соціально-економічного розвитку з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Коновалової В.П., протокол засідання конкурсної комісії від 11 січня 2006 року № 2.

1.27. Мотречко Віру Володимирівну з 15 січня 2007 року на посаду начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Мотречко В.В., протокол засідання конкурсної комісії від 10 січня 2006 року № 1.

1.28. Калінінську Тетяну Сергіївну з 17 січня 2007 року на посаду заступника начальника управління соціально-економічного розвитку з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Калінінської Т.С., протокол засідання конкурсної комісії від 10 січня 2006 року № 1.

1.29. Коротю Оксану Василівну з 15 січня 2007 року на посаду головного спеціаліста відділу договорів та контролю платежів управління земельних ресурсів з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Короті О.В., протокол засідання конкурсної комісії від 11 січня 2006 року № 2.

1.30. Кулішенка Володимира Петровича з 15 січня 2007 року на посаду начальника управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Кулішенка В.П., протокол засідання конкурсної комісії від 10 січня 2006 року № 1.


2. Перевести з 15 січня 2007 року:

По управлінню соціально-економічного розвитку

2.1. Гайдар Тетяну Олексіївну на посаду начальника відділу аналізу, прогнозування та регуляторної політики з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Гайдар Т.О.

2.2. Мироненка Андрія Олександровича на посаду головного спеціаліста відділу аналізу, прогнозування та регуляторної політики тимчасово (на час відпустки по догляду за дитиною штатного працівника) з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Мироненка А.О.

2.3. Литвиненко Світлану Валентинівну на посаду головного спеціаліста відділу аналізу, прогнозування та регуляторної політики з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Литвиненко С.В.

2.4. Азарову Ольгу Валентинівну на посаду головного спеціаліста відділу аналізу, прогнозування та регуляторної політики з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Азарової О.В.

2.5. Даценко Галину Володимирівну на посаду начальника відділу торгівлі та побуту з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Даценко Г.В.

2.6. Стрельченко Валентину Антонівну на посаду головного спеціаліста відділу торгівлі та побуту з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Стрельченко В.А.

2.7. Сотник Зою Борисівну на посаду головного спеціаліста відділу торгівлі та побуту з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Сотник З.Б.

2.8. Якубовську Світлану Анатоліївну на посаду головного спеціаліста відділу торгівлі та побуту з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Якубовської С.А.

2.9. Підкуйка Олександра Олександровича на посаду начальника відділу інновацій та зовнішньоекономічної діяльності з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Підкуйка О.О.

2.10. Коржа Михайла Олександровича на посаду завідувача сектором інвестицій, інновацій та енергозбереження відділу інновацій та зовнішньоекономічної діяльності з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Коржа М.О.

2.11. Орищенко Любов Михайлівну на посаду головного спеціаліста сектору інвестицій, інновацій та енергозбереження відділу інновацій та зовнішньоекономічної діяльності з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Орищенко Л.М.

2.12. Сьому Валерія Дмитровича на посаду завідувача сектором зовнішньоекономічних зв'язків відділу інновацій та зовнішньоекономічної діяльності з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Сьоми В.Д.

2.13. Ющенка Сергія Михайловича на посаду головного спеціаліста сектору зовнішньоекономічних зв'язків відділу інновацій та зовнішньоекономічної діяльності з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Ющенка С.М.

2.14. Юрко Інну Володимирівну на посаду начальника відділу забезпечення конкурсних, тендерних та аукціонних процедур з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Юрко І.В.

2.15. Голуба Олександра Сергійовича на посаду спеціаліста І категорії відділу забезпечення конкурсних, тендерних та аукціонних процедур з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Голуба О.С.

2.16. Кульченко Галину Іванівну на посаду начальника відділу моніторингу цін та тарифної політики з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Кульченко Г.І.

2.17. Верхогляд Юлію Володимирівну на посаду головного спеціаліста відділу моніторингу цін та тарифної політики з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Верхогляд Ю.В.

2.18. Меший Юлію Павлівну на посаду спеціаліста І категорії відділу моніторингу цін та тарифної політики з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Меший Ю.П.

2.19. Мартиненко Світлану Олексіївну на посаду начальника відділу екології з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Мартиненко С.О.

По управлінню «Єдиний офіс»

2.20. Поліщука Бориса Костянтиновича на посаду начальника відділу державної реєстрації юридичних та фізичних осіб – підприємців з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Поліщука Б.К.

2.21. Мороза Романа Олексійовича на посаду державного реєстратора відділу державної реєстрації юридичних та фізичних осіб - підприємців з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Мороза Р.О.

2.22. Кислощаєву Людмилу Миколаївну на посаду державного реєстратора відділу державної реєстрації юридичних та фізичних осіб -підприємців з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Кислощаєвої Л.М.

2.23. Мороз Олену Валентинівну на посаду державного реєстратора відділу державної реєстрації юридичних та фізичних осіб - підприємців з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Мороз О.В.

2.24. Семенникову Ольгу Анатоліївну на посаду державного реєстратора відділу державної реєстрації юридичних та фізичних осіб - підприємців з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Семенникова О.А.

2.25. Загребельну Ілону Миколаївну на посаду державного реєстратора відділу державної реєстрації юридичних та фізичних осіб - підприємців з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Загребельної І.М.

2.26. Пальоху Тетяну Олександрівну на посаду державного реєстратора відділу державної реєстрації юридичних та фізичних осіб - підприємців з посадовим окладомзгідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Пальохи Т.О.

2.27. Ніколенко Марію Сергіївну на посаду спеціаліста І категорії відділу державної реєстрації юридичних та фізичних осіб - підприємців з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Ніколенко М.С.

По управлінню освіти і науки

2.28. Ріпу Любов Василівну на посаду заступника начальника управління з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Ріпи Л.В.

2.29. Данильченко Антоніну Миколаївну на посаду заступника начальника управління з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Данильченко А.М.

По управлінню майна комунальної власності

2.30. Щербака Василя Івановича на посаду начальника управління з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Щербака В.І.

2.31. Козлова Валерія Петровича на посаду заступника начальника управління - начальника відділу з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Козлова В.П.

2.32. Ситник Тетяну Володимирівну на посаду заступника начальника управління - начальника відділу з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Ситник Т.В.

По управлінню земельних ресурсів

2.33. Парфененка Максима Сергійовича на посаду головного спеціаліста - юрисконсульта з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Парфенека М.С.

2.34. Гончаренко Ларису Миколаївну на посаду спеціаліста І категорії з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Гончаренко Л.М.

2.35. Кулагу Ірину Вікторівну на посаду головного спеціаліста відділу земельних ресурсів з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Кулаги І.В.

2.36. Софієва Рустама Надировича на посаду головного спеціаліста відділу земельних ресурсів з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Софієва Р.Н.

2.37. Янченко Інну Вікторівну на посаду спеціаліста І категорії відділу земельних ресурсів з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Янченко І.В.

2.38. Удовиченко Надію Михайлівну на посаду начальника відділу кадастру з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Удовиченко Н.М.

2.39. Бендриченко Олену Анатоліївну на посаду головного спеціаліста відділу кадастру з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Бендриченко О.А.

2.40. Стегній Анну Валентинівну на посаду головного спеціаліста відділу кадастру з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Стегній А.В.

2.41. Красулю Олександра Володимировича на посаду начальника відділу контролю за використанням землі та врегулюванням земельних відносин з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Красулі О.В.

2.42. Кудлая Анатолія Павловича на посаду головного спеціаліста відділу контролю за використанням землі та врегулюванням земельних відносин з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Кудлая А.П.

2.43. Шульгу Олександра Сергійовича на посаду головного спеціаліста відділу контролю за використанням землі та врегулюванням земельних відносин з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Шульги О.С.

2.44. Підопригору Ірину Миколаївну на посаду начальника відділу договорів та контролю платежів з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Підопригори І.М.

2.45. Волонтирець Аллу Володимирівну на посаду головного спеціаліста відділу договорів та контролю платежів з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Волонтирець А.В.

2.46. Мохоньок Тетяну Василівну на посаду головного спеціаліста відділу договорів та контролю платежів з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Мохоньок Т.В.

По управлінню інформаційно-аналітичної роботи

2.47. Дериземлю Володимира Миколайовича на посаду заступника начальника управління - начальника відділу по роботі зі зверненнями громадян та документообігу з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Дериземлі В.М.

2.48. Курінну Світлану Анатоліївну на посаду головного спеціаліста відділу по роботі зі зверненнями громадян та документообігу тимчасово (на час декретної відпустки штатного працівника) з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Курінної С.А.

2.49. Ємельяненко Тетяну Володимирівну на посаду спеціаліста І категорії відділу по роботі зі зверненнями громадян та документообігу з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Ємельяненко Т.В.

2.50. Мальовану Аллу Олексіївну на посаду спеціаліста II категорії відділу по роботі зі зверненнями громадян та документообігу з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Мальованої А.О.

2.51. Корсун Тетяну Євгенівну на посаду спеціаліста II категорії відділу по роботі зі зверненнями громадян та документообігу з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Корсун Т.Є.

2.52. Анісімову Катерину Петрівну на посаду діловода відділу по роботі зі зверненнями громадян та документообігу з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Анісімової К.П.

2.53. Хованську Анну Володимирівну на посаду діловода відділу по роботі зі зверненнями громадян та документообігу з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Хованської А.В.

2.54. Таранець Наталію Анатоліївну на посаду головного спеціаліста відділу інформаційної політики з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Таранець Н.А.

2.55. Козлова Ігоря Ігоревича на посаду головного спеціаліста відділу інформаційної політики з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Козлова І.І.

2.56. Гавриліва Олега Ярославовича на посаду завідувача сектору інформаційних технологій відділу інформаційної політики з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Гавриліва О.Я.

2.57. Мосьпана Олександра Олександровича на посаду головного спеціаліста сектору інформаційних технологій відділу інформаційної політики з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Мосьпана О.О.

По управлінню моніторингу

2.58. Савченко Ірину Іванівну на посаду головного спеціаліста відділу захисту прав споживачів та контролю за роботою ринків з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Савченко І.І.

2.59. Горбатенко Тетяну Петрівну на посаду головного спеціаліста відділу захисту прав споживачів та контролю за роботою ринків з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Горбатенко Т.П.

2.60. Чепурко Валерію Валеріївну на посаду спеціаліста І категорії відділу захисту прав споживачів та контролю за роботою ринків з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Чепурко В.В.

По відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення

2.61. Даниленка Олександра Віталійовича на посаду начальника відділу з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Даниленка О.В.

2.62. Сторожика Бориса Петровича на посаду спеціаліста І категорії з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Сторожика Б.П.

2.63. Сторожик Валентину Павлівну на посаду секретар - друкарки з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Сторожик В.П.

2.64. Стрельнікова Володимира Олексійовича на посаду водія з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Стрельнікова В.О.

По відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонно-мобілізаційної роботи

2.65. Качанову Олену Миколаївну на посаду головного спеціаліста -відповідального секретаря з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Качанової О.М.

По відділу у справах сім'ї, молоді та спорту

2.66. Михальову Галину Федорівну на посаду головного спеціаліста з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Михальової Г.Ф.

2.67. Шепелєва Олександра Єгоровича на посаду головного спеціаліста з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Шепелєва О.Є.

2.68. Красношевську Наталію Михайлівну на посаду головного спеціаліста з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Красношевської Н.М.

По відділу контролю

2.69. Журбу Тетяну Володимирівну на посаду спеціаліста І категорії тимчасово (на час відпустки по догляду за дитиною штатного працівника) з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Журби Т.В.


3. Призначити з 15 січня 2007 року:

3.1. Дяденко Ірину Олегівну на посаду помічника міського голови з посадовим окладом згідно з штатним розписом.
Підстава: заява Дяденко І.0.

3.2. Осипенко Наталію Леонідівну на посаду діловода архівного відділу з посадовим окладом згідно з штатним розписом.
Підстава: заява Осипенко Н.Л.

3.3. Рубініну Яну Олександрівну на посаду діловода інспекції державного архітектурно-будівельного контролю з посадовим окладом згідно з штатним розписом.
Підстава: заява Рубініної Я.О.


4. Перевести з 15 січня 2007 року з кадрового резерву:

По управлінню моніторингу

4.1. Анісімову Юлію Володимирівну на посаду спеціаліста І категорії відділу захисту прав споживачів та контролю за роботою ринків з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Анісімової Ю.В.

По відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення

4.2. Агеєва Валерія Олександровича на посаду заступника начальника відділу з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Агеєва В.О.

4.3. Кібкало Анатолія Григоровича на посаду головного спеціаліста з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Кібкало А.Г.

По управлінню обліку, розподілу та приватизації жилта

4.4. Грищенко Олену Олександрівну на посаду головного спеціаліста з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Грищенко О.О.

4.5. Глазько Наталію Миколаївну на посаду завідувача сектору головного спеціаліста з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Глазько Н.М.

По відділу контролю

4.6. Артеменко Катерину Сергіївну на посаду головного спеціаліста з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Артеменко К.С.

По архівному відділу

4.7. Курилко Світлану Олександрівну на посаду заступника начальника архівного відділу з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Курилко С.О.

По управлінню земельних ресурсів

4.8. Удовиченко Надію Михайлівну на посаду начальника відділу кадастру з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Удовиченко Н.М.

По службі у справах неповнолітніх

4.9. Шевченко Валентину Григорівну на посаду заступника начальника служби з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Шевченко В.Г.

4.10. Феркалюк Валерію Володимирівну на посаду головного спеціаліста служби з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.
Підстава: заява Феркалюк В.В.


Міський голова Г.М.Мінаєв


Дата публікації: 15-01-2007




Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав