878-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 878-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "15" листопада 2006 р № 878-Р-Р

Про організацію та проведення міських Новорічних і Різдвяних свят

З метою збереження духовних надбань українського народу, впровадження кращих мистецьких традицій краю, організації змістовного дозвілля різних верств населення під час Новорічних і Різдвяних свят, забезпечення належного рівня їх проведення в місті Суми, керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Затвердити склад організаційного комітету по підготовці та проведенню Новорічних і Різдвяних свят (додаток 1). Дозволити голові організаційного комітету при необхідності вносити зміни до його складу. 
  2. Затвердити заходи по підготовці та проведенню Новорічних і Різдвяних свят (додаток 2). 
  3. Відділу культури міської ради (Цибульська Н.О.) організувати та провести загальноміські Новорічні і Різдвяні заходи. 
  4. Структурним підрозділам Сумської міської ради забезпечити організацію та проведення Новорічних і Різдвяних заходів згідно з додатком 2 даного розпорядження, про що інформувати відділ культури міської ради до 15 січня 2007 року. 
  5. Організаційному комітету по підготовці та проведенню Новорічних і Різдвяних свят в термін до 01.12.06 підготувати проект розпорядження міського голови щодо кошторису витрат на проведення затверджених у додатку 2 даного розпорядження заходів та забезпечити наповнення цільового фонду коштами на вказані цілі. 
  6. Фінансовому управлінню міської ради (Липова С.А.) забезпечити фінансування заходів згідно з кошторисами витрат та видатків, затверджених у міському бюджеті на 2006 рік. 
  7. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на виконуючого обов’язки заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Баранова В.О.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 5-12-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав