904-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 904-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "23" листопада 2006 р № 904-Р-Р

Про виділення коштів на організацію та проведення ІV регіонального фестивалю духовної музики „Введенські піснеспіви”

На виконання рішення Сумської міської ради від 21.12.05 № 1527 - МР “Про програму розвитку культури в місті Суми на 2006 рік”, з метою подальшого відродження духовності українського народу, залучення широкого кола населення м. Суми до національних традицій духовної музики, виявлення та розкриття кращих хорових колективів, популяризації творів композиторів Сумщини, керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Відділу культури Сумської міської ради (Цибульська Н.О.) 2 грудня 2006 року провести ІV регіональний фестиваль духовної музики „Введенські піснеспіви”. 
  2. Затвердити положення про фестиваль (додаток 1). 
  3. Затвердити кошторис витрат на організацію та проведення фестивалю (додаток 2). 
  4. Відділу інформаційно-аналітичної роботи та внутрішньої політики міської ради (Карбовська О.О.) забезпечити висвітлення проведення фестивалю в засобах масової інформації. 
  5. Фінансовому управлінню міської ради (Липова С.А.) забезпечити фінансування фестивалю на суму 2 000 грн. (дві тисячі гривень) згідно з кошторисом витрат та видатків, затверджених у міському бюджеті на 2006 рік. 
  6. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на виконуючого обов’язки заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Баранова В.О.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 5-12-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав