724-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 724-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "28" вересня 2006 р № 724-Р-Р

Про призначення стипендій Сумської міської ради cтудентам вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації

На виконання Закону України „Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні”, рішення Сумської міської ради від 21 грудня 2005 року №1525-МР„Про програму „Молодь міста Суми” на 2006 рік”, з метою заохочення та відзначення студентів, які є відмінниками навчання, беруть активну участь у науковій діяльності, громадському житті міста та навчального закладу, враховуючи рекомендації вчених рад і керівництва вищих навчальних закладів, керуючись частиною 3 пункту 20 статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

 1. Затвердити Положення про призначення і виплати стипендій Сумської міської ради студентам вищих навчальних закладів міста ІІІ-ІV рівнів акредитації (додаток 1). 
 2. Відділу у справах сім’ї та молоді (Мікіртічев Ю.В.) забезпечити призначення та виплату стипендій Сумської міської ради згідно з Положенням:
  • Мухіній Наталії Віталіївні студентці V курсу Сумської філії Харківського Національного університету внутрішніх справ; 
  • Смазі Олександру Петровичу студенту V курсу Української академії банківської справи НБУ; 
  • Корякіну Олексію Олексійовичу студенту ІІІ курсу Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка; 
  • Кириченко Аліні Олександрівні студенту ІІ курсу Сумського державного університету; 
  • Шостак Альоні Юріївні студентці ІV курсу Сумського Національного аграрного університету.
 3. Фінансовому управлінню (Липова С.А.) забезпечити фінансування на виплату стипендій протягом вересня - грудня 2006 року у сумі 1500 (одна тисяча п’ятсот) гривень 00 коп., згідно з кошторисом витрат та коштів, затверджених у міському бюджеті на 2006 рік (КФК 091103). 
 4. Відділу бухгалтерського обліку та звітності (Костенко О.А.) провести виплати стипендій Сумської міської ради студентам вищих навчальних закладів міста ІІІ-ІV рівнів акредитації протягом вересня – грудня 2006 року (додаток 2). 
 5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на виконуючого обов’язки заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Баранова В.О. 

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 21-11-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав