739-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 739-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "05" жовтня 2006 р № 739-Р-Р

Про додаткові заходи щодо проведення Всеукраїнської акції «Зір» в місті Суми

З метою вжиття додаткових заходів щодо виконання постанови Кабінету Міністрів України від 27 червня 2003 року № 996 «Про заходи щодо проведення Всеукраїнської акції «Зір», доручень Міністерства праці та соціальної політики України, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 15.09.06 № 487 «Про додаткові заходи щодо проведення Всеукраїнської акції «Зір» в області», керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Створити комісію з координації роботи, пов’язаної з проведенням Всеукраїнської акції «Зір» у місті, та затвердити її склад (додаток). 
  2. Територіальному центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян «Берегиня» при управлінні праці та соціального захисту населення Сумської міської ради:
    2.1. Організувати отримання в головному управлінні праці та соціального захисту населення облдержадміністрації засобів корекції зору та їх розподіл.
    2.2. Організувати зберігання та забезпечити безпосереднє вручення ветеранам війни засобів корекції зору зі складанням відповідних відомостей.
    2.3. Інформувати головне управлінні праці та соціального захисту населення облдержадміністрації про вручення ветеранам війни засобів корекції зору в установлені ними терміни з наданням оригіналів документів. 
  3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пака С.Я.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 21-11-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав