732-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 732-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "03" жовтня 2006 р № 732-Р-Р

Про дозвіл на використання коштів замовників на розробку попереднього техніко-економічного обґрунтування проекту реконструкції мережі освітлення м. Суми

На виконання рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 19.04.2005 року №230 „Про залучення коштів замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури на території м. Суми”, керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Дозволити управлінню капітального будівництва Сумської міської ради ( Луговий С.С. ) укласти угоди та профінансувати за рахунок надходження коштів замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури на території м. Суми розробку попереднього техніко-економічного обґрунтування проекту реконструкції мережі освітлення м. Суми в сумі 14520 (чотирнадцять тисяч п’ятсот двадцять) гривень. 
  2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Денисенка М. В.

 

Виконуючий обов’язки міського голови по виконавчій роботі С. О. Бойко


Дата публікації: 21-11-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав