794-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 794-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "20" жовтня 2006 р № 794-Р-Р

Про виділення коштів на проведення чемпіонату міста з інтелектуальної гри „Що? Де? Коли?” з участю команд дитячо-підліткових клубів за місцем проживання

На виконання програми „Молодь міста Суми” на 2006 рік, затвердженої рішенням Сумської міської ради від 21 грудня 2005 року №1525-МР, з метою підтримки творчої та обдарованої молоді, сприяння її інтелектуальному розвитку, діяльності дитячо-підліткових клубів за місцем проживання, організації змістовного дозвілля, керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Відділу у справах сім’ї та молоді (Мікіртічев Ю.В.), провести чемпіонат міста з інтелектуальної гри „Що? Де? Коли?” з участю команд дитячо-підліткових клубів за місцем проживання 3 листопада 2006 року в ДПК „Промінь”, вул.Харківська,42 . 
  2. Кошторис витрат на проведення чемпіонату з інтелектуальної гри „Що? Де? Коли?” з участю команд дитячо-підліткових клубів за місцем проживання затвердити. 
  3. Фінансовому управлінню (Липова С.А.) виділити кошти в сумі 715 (cімсот п’ятнадцять) гривень 00 коп. на проведення чемпіонату міста з інтелектуальної гри „Що? Де? Коли?” з участю команд дитячо-підліткових клубів за місцем проживання, КФК 091103. 
  4. Відділу бухгалтерського обліку та звітності (Костенко О.А.) провести розрахунки згідно наданих документів та рахунків на проведення чемпіонату міста з інтелектуальної гри „Що? Де? Коли?” з участю команд дитячо-підліткових клубів за місцем проживання. 
  5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на виконуючого обов’язки заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Баранова В.О.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 21-11-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав