672-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 672-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "09" вересня 2006 р № 672-Р-Р

Про комісію для проведення перевірок роботи станції швидкої медичної допомоги та комунальної установи «Міська клінічна лікарня № 5

На підставі службових записок заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пака С.Я., з метою підтвердження фактів викладених у скаргах, що надійшли від профспілкового комітету та колективу станції швидкої медичної допомоги та від трудового колективу комунальної установи «Міська клінічна лікарня № 5», керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Створити комісію для проведення перевірок роботи станції швидкої медичної допомоги та КУ «Міська клінічна лікарня № 5» у складі згідно з додатком. 
  2. Комісії провести перевірку роботи станції швидкої медичної допомоги та КУ «Міська клінічна лікарня № 5» і проінформувати міського голову до 29 вересня 2006 року. 
  3. Організаційне забезпечення діяльності комісії покласти на секретаря комісії. 
  4. Організацію виконання даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пака С.Я.

 

Виконуючий обов’язки міського голови по виконавчій роботі С.О.Бойко


Дата публікації: 20-11-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав