98-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 98-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "13" лютого 2006 р № 98-Р-Р

Про затвердження плану підготовки звітів про відстеження результативності діючих регуляторних актів Сумської міської ради на 2006 рік

На виконання Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” від 11. 09. 03 № 1160-IV та розпорядження Кабінету Міністрів України від 18.01.06 № 13-Р „Про затвердження плану заходів щодо реалізації державної регуляторної політики на 2006 рік”, керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

 1. Затвердити план підготовки звітів про відстеження результативності діючих регуляторних актів Сумської міської ради на 2006 рік (додається). 
 2. Керівникам структурних підрозділів Сумської міської ради:
  2.1. Підвищити якість підготовки аналізу регуляторного впливу проектів регуляторних актів;
  2.2. Своєчасно опубліковувати зміни до планів регуляторної діяльності. 
 3. Управлінню з питань розвитку підприємництва та інвестицій (Думанчук Ю.В.):
  3.1. Активізувати співпрацю регуляторних органів з громадськістю та вишукання ефективних форм співпраці між ними;
  3.2. Провести навчання для працівників управлінь та відділів міської ради відповідальних за підготовку звітів про відстеження результативності діючих регуляторних актів. 
 4. Створити та постійно поповнювати інформаційні ресурси з питань регуляторної діяльності на веб-сайтах регуляторних органів (Думанчук Ю.В., Гаврилів О.Я.). 
 5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Когана Б.Г.

 

Виконуючий обов’язки
міського голови
С.В. Клочко


Дата публікації: 6-11-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав