652-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 652-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "31" серпня 2006 р № 652-Р-Р

Про затвердження заходів щодо боротьби з епідемією туберкульозу в місті на 2006 рік

За останні роки в місті склалась загрозлива епідемічна ситуація із захворюванням на туберкульоз. З кожним роком відмічається погіршення основних показників захворюваності на туберкульоз, особливо деструктивними формами. Майже половина захворілих – це пенсіонери та непрацюючі працездатного віку.
Більш того, найвищі показники захворюваності реєструються серед населення 20-50 років, тобто соціально та біологічно активних верств населення.
Все частіше нові випадки туберкульозу реєструються у осіб, які ведуть асоціальний спосіб життя. Стаціонарні флюорографічні апарати в лікувально-профілактичних закладах міста працюють по 20-25 років при терміні амортизації 10 років, що приводить до частої поломки та не виконання планів профілактичних оглядів населення. В умовах екологічного несприятливого стану, недостатньої уваги до питань раннього виявлення туберкульозу, незадовільного фінансування профілактичних і лікувально-діагностичних заходів туберкульоз став національною небезпекою і загрозою здоров’ю населення. На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 29 березня 2006 № 175-р “Про затвердження комплексу заходів щодо боротьби з епідемією туберкульозу на 2006 рік” та відповідного розпорядження голови обласної державної адміністрації від 03.05.2006, з метою ефективного забезпечення реалізації державної політики в цій сфері і координації проведення протитуберкульозних заходів в місті:

 

  1. Затвердити заходи щодо боротьби з епідемією туберкульозу в місті на 2006 рік (додаються). 
  2. Структурним підрозділам міської ради, відповідальним за виконання заходів, забезпечити:
    2.1. Виконання заходів, затверджених даним розпорядженням.
    2.2. Інформування управління охорони здоров’я міської ради про стан виконання даного розпорядження щоквартально, до 1 числа наступного за звітним кварталом місяця для їх узагальнення та інформування голови обласної державної адміністрації. 
  3. Фінансовому управлінню (Липова С.А.), управлінню охорони здоров’я (Братушка О.В.) передбачити першочергове фінансування протитуберкульозних заходів у межах затвердженого бюджету. 
  4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пака С.Я.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 6-09-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав