609-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 609-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "16" серпня 2006 р № 609-Р-Р

Про проведення громадських слухань щодо підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги у м. Суми

На підставі звернень виконавців житлово-комунальних послуг про підвищення рівня тарифів для споживачів на послуги підприємств, зважаючи на об’єктивні для цього підстави (підвищення тарифів на електроенергію, цін на газ, рівня заробітної плати та вартості матеріальних ресурсів), розроблені проекти тарифів на послуги з теплопостачання ТОВ “Сумитеплоенерго”, Дирекції “Котельня Північного промвузла ВАТ “СНВО ім. М.В. Фрунзе”, плати з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.
Враховуючи значне підвищення рівня цих тарифів, відповідно до статті 67 Статуту територіальної громади міста Суми і рішення міської ради від 09.02.05 р. № 1103-МР м. Суми “Про Положення про громадські слухання в місті Суми”, з метою залучення громадськості міста для ознайомлення з позицією міської влади та вироблення спільної думки стосовно ефективності запровадження зміни рівня тарифів на послуги з теплопостачання та плати з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.:

 

  1. Провести громадські слухання з питання перегляду рівня тарифів з теплопостачання та плати з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій 20 серпня 2006 року. 
  2. Створити дорадчий комітет у складі згідно з додатком. 
  3. Відділу бухгалтерського обліку та звітності (Костенко О.А.) виділити кошти, необхідні для забезпечення проведення громадських слухань згідно з кошторисом, складеним у процесі роботи дорадчого комітету та затвердженим у встановленому порядку. 
  4. Про результати громадських слухань інформувати виконавчий комітет та міську раду у встановленому порядку. 
  5. Організацію виконання даного розпорядження покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фінашка В.В., Денисенка М.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 5-09-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав