587-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 587-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "10" серпня 2006 р № 587-Р-Р

Про виділення коштів на проведення ХV Українського відкритого фестивалю дитячого, молодіжного кіно та телебачення „Кришталеві джерела”

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 29.06.06 №243 „Про ХV Український відкритий фестиваль дитячого, молодіжного кіно та телебачення „Кришталеві джерела”, відповідного рішення виконавчого комітету, з метою залучення творчої та обдарованої молоді міста до участі у Всеукраїнських заходах, керуючись пунктами 12, 20 частини 3 статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Відділу у справах сім’ї та молоді (Мікіртічев Ю.В.) взяти участь у проведенні ХV Українського відкритого фестивалю дитячого, молодіжного кіно та телебачення „Кришталеві джерела”. 
  2. Затвердити кошторис витрат на проведення ХV Українського відкритого фестивалю дитячого, молодіжного кіно та телебачення „Кришталеві джерела”. 
  3. Фінансовому управлінню (Липова С.А.) забезпечити фінансування заходу в сумі 4998 (чотири тисячі дев’ятсот дев’яносто вісім) гривень 00 коп. згідно з кошторисом витрат та коштів, передбачених у міському бюджеті на 2006 рік (КФК 091103). 
  4. Відділу бухгалтерського обліку та звітності (Костенко О.А.) провести розрахунки по відділу у справах сім’ї та молоді згідно з наданими документами та рахунками. 
  5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на виконуючого обов’язки заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Баранова В.О.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 5-09-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав