528-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 528-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "17" липня 2006 р № 528-Р-Р

Про проведення службового розслідування стосовно посадових осіб управлінь земельних ресурсів, комунального майна та приватизації

Зважаючи на те, що останнім часом до Сумської міської ради надходять численні подання прокуратури з питань усунення порушень вимог Законів України «Про місцеве самоврядування України», «Про планування і забудову територій», Цивільного, Земельного та Водного кодексів України, враховуючи звернення депутата Сумської міської ради Малік А.О. щодо порушення посадовими особами управління комунального майна та приватизації чинного законодавства, з метою підтвердження фактів причетності посадових осіб управлінь земельних ресурсів, комунального майна та приватизації до порушень чинного законодавства, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 червня 2000 року № 950 «Про затвердження Порядку проведення службового розслідування стосовно державних службовців»:

 

  1. Провести службове розслідування стосовно посадових осіб управлінь земельних ресурсів, комунального майна та приватизації, з метою підтвердження факту причетності до порушень чинного законодавства, викладених у поданнях прокурора міста Суми та зверненні депутата міської ради Малік А.О. 
  2. Для проведення службового розслідування створити комісію та затвердити її персональний склад згідно з додатком. 
  3. Комісії приступити до роботи 18.07.06. За підсумками перевірки скласти акт та надати його міському голові до 7 серпня 2006 року.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 31-07-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав