505-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 505-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "04" липня 2006 р № 505-Р-Р

Про виділення коштів з цільового фонду міської ради на проведення міського етапу Міжнародного марафону „Співдружність” інвалідів-візочників, присвяченого 20-й річниці аварії на ЧАЕС

З метою сприяння патріотичному вихованню молоді, зміцненню співдружності між державами, пропаганді активного і здорового способу життя серед інвалідів, керуючись пунктами 3.1.7 та 3.1.11 Положення про цільовий фонд Сумської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 25 травня 2004 року № 815-МР та пунктом 4.8 міської програми „Милосердя” на 2006 рік, затвердженої рішенням міської ради від 21 грудня 2005 року № 1526-МР, відповідно до пункту 20 частини 3 статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Затвердити склад організаційного комітету щодо проведення міського етапу Міжнародного марафону „Співдружність” інвалідів-візочників (додаток 1). 
  2. Фінансовому управлінню міської ради (Липова С.А.) забезпечити фінансування у сумі 1400 (одна тисяча чотириста) гривень 00 коп. з цільового фонду міської ради на проведення міського етапу Міжнародного марафону „Співдружність” інвалідів - візочників згідно з кошторисом. 
  3. Відділу бухгалтерського обліку та звітності міської ради (Костенко О.А.) здійснити виплати відповідно до пункту 2 цього розпорядження та наданих документів. 
  4. Відділу інформаційно-аналітичної роботи та внутрішньої політики міської ради (Таранець Н.А.) забезпечити через засоби масової інформації висвітлення проведення міського етапу Міжнародного марафону „Співдружність” інвалідів–візочників. 
  5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Пака С.Я.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 6-07-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав