494-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 494-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "03" липня 2006 р № 494-Р-Р

Про дозвіл на використання коштів на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Суми забудовнику ВАТ КБ „Хрещатик” на замощення прилеглої території по вул. Червоногвардійській

На виконання рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 19.04.2005 року №230 „Про залучення коштів забудовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури на території м. Суми”, керуючись пунктами 12 та 20 частини 3 статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Дозволити ВАТ КБ „Хрещатик” (Бородович О.С.) як забудовнику по „Реконструкції приміщень ВАТ КБ „Хрещатик” по вул. Червоногвардійській, 3” самостійно використати кошти, визначені на пайову участь у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури на території м.Суми, на проведення робіт по замощенню тротуарної частини по вул.Червоногвардійській, згідно генплану замощення вул. Червоногвардійської, в сумі 20479 (двадцять тисяч чотириста сімдесят дев’ять) гривень. 
  2. Управлінню капітального будівництва Сумської міської ради (Луговий С. С.) виступити замовником та укласти договір підряду для перевірки обсягів та якості виконаних робіт із підписанням актів приймання робіт за формами КБ-2 та КБ-3 по зазначеному об’єкту. 
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Денисенка М. В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 6-07-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав