470-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 470-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "23" червня 2006 р № 470-Р-Р

Про усунення порушень закону, що викладені у поданні прокурора м. Суми № 5 від 25.04.2006 року, причин цих порушень і умов, що їм сприяють

25.04.2006 року прокурором м. Суми внесено подання № 5 про усунення порушень вимог Земельного Кодексу України, Цивільного Кодексу України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про планування і забудову територій» в діяльності Сумської міської ради, управління архітектури та містобудування Сумської міської ради та його інспекції державного архітектурно-будівельного контролю, управління земельних та природних ресурсів Сумської міської ради.
Протягом 2005 – 2006 року під час проведення прокуратурою м. Суми перевірок додержання органами місцевого самоврядування та їх посадовими особами вимог діючого законодавства України було виявлено наступні негативні факти: порушення п.21, п.22, п.23 регламенту роботи Сумської міської ради при підготовці проектів її рішень з боку управління земельних та природних ресурсів Сумської міської ради, управління комунального майна та приватизації Сумської міської ради; неправомірні внесення пропозицій про доповнення проектів рішень Сумської міської ради пунктами щодо набуття чи припинення права власності або користування комунальним майном фізичними та юридичними особами.
В регламенті роботи Сумської міської ради відсутні положення, щодо запобігання вказаному порушенню; ігнорування управлінням архітектури та містобудування Сумської міської ради вимог, передбачених ст.376 Цивільного Кодексу України, ст.12 Закону України «Про планування та забудову територій», ст.5 Закону України «Про основи містобудування», ст.39 Земельного Кодексу України, державних будівельних правил та норм ДБН Б.1.1-4-2002; відсутність контролю з боку інспекції державного архітектурно-будівельного контролю управління архітектури та містобудування Сумської міської ради за неухильним додержанням фізичними та юридичними особами вимог нормативно-правових актів у сфері містобудування; порушення управлінням земельних та природних ресурсів вимог ст.151, ст.118, ст.123 Земельного Кодексу України, відсутність контролю вказаного органу за додержанням фізичними та юридичними особами вимог нормативно-правових актів при використанні земель комунальної власності територіальної громади м. Суми.
На виконання вимог, викладених у поданні прокурора м. Суми від 25.04.2006 року № 5, з метою усунення вказаних вище порушень закону, причин та умов, що їм сприяють, та недопущення в подальшому порушень вимог діючих нормативно-правових актів України у сфері регулювання земельних відносин та містобудування, положень регламенту роботи Сумської міської ради, керуючись пунктом 1, пунктом 2, пунктом 20 частини 3 статті 42, пунктом 5, пунктом 9 частини 3 статті 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

 1. Начальнику відділу з організації діяльності ради Божко Н.Г. здійснити відповідні заходи щодо ознайомлення голів постійних депутатських комісій та депутатів Сумської міської ради зі змістом подання прокурора м. Суми від 24.05.2006 року № 5. 
 2. Начальникам управлінь земельних та природних ресурсів, архітектури та містобудування, комунального майна та приватизації Сумської міської ради:
  2.1. Неухильно додержуватись вимог діючих нормативно-правових актів України у сфері регулювання земельних відносин та містобудування, положень регламенту роботи Сумської міської ради.
  2.2. Провести роз’яснювальну роботу серед службовців ввірених управлінь щодо неухильного додержання ними вимог діючих нормативно-правових актів України у сфері регулювання земельних відносин та містобудування, положень регламенту роботи Сумської міської ради.
  2.3. Провести заняття з службовцями ввірених управлінь про дисциплінарну, адміністративну, кримінальну відповідальність за вчинення порушень вимог діючих нормативно-правових актів України у сфері регулювання земельних відносин та містобудування. 
 3. Секретарю Сумської міської ради Гученку П.М.:
  3.1. Доручаю вирішення питання щодо проведення роз’яснювальної роботи з депутатським корпусом Сумської міської ради щодо неухильного додержання ними положень регламенту роботи Сумської міської ради.
  3.2. Рекомендую доручити постійній депутатській комісії з питань законності та взаємодії з правоохоронними органами розробити проект відповідних змін та доповнень до регламенту Сумської міської ради, які врегулюють питання щодо запобігання неправомірному внесенню пропозицій про доповнення проектів рішень Сумської міської ради пунктами щодо набуття чи припинення права власності або користування комунальним майном територіальної громади м. Суми фізичними та юридичними особами. 
 4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника міського голови Бойка С.О. та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Денисенка М.В. за належністю.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 5-07-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав