461-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 461-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "21" червня 2006 р № 461-Р-Р

Про виділення коштів для виконання робіт по виготовленню рекламних матеріалів, необхідних для оформлення м. Суми до відзначення Дня захисту дітей та святкування 10-ї річниці Конституції України

У зв’язку з необхідністю виконання робіт по виготовленню рекламних матеріалів для оформлення міста до відзначення Дня захисту дітей та святкування 10-ї річниці Конституції України, керуючись пунктом 5 рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 25.10.05. № 576 “Про внесення змін та доповнень в додаток 1 та доповнень до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 23.06.05 № 362 “Про затвердження правил розміщення зовнішньої реклами на території міста Суми”, пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Управлінню архітектури та містобудування Сумської міської ради (Євтушенко М.К.) забезпечити виконання робіт по виготовленню рекламних матеріалів, необхідних для оформлення міста до відзначення Дня захисту дітей та святкування 10-ї річниці Конституції України. 
  2. Комунальному підприємству “Центр реклами та естетики міського середовища” (Буката В.В.) забезпечити фінансування робіт, пов’язаних з виготовленням вищезазначених матеріалів, з коштів, що надходять за користування місцями розміщення рекламних засобів у м. Суми згідно з калькуляцією витрат, що є додатком 1 до даного розпорядження. 
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на в.о. заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Баранова В.О.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 5-07-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав