456-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 456-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "20" червня 2006 р № 456-Р-Р

Про внесення змін до розпорядження міського голови від 02.02.06 року №76-Р „Про проведення конкурсу проектів програм, розроблених громадськими організаціями, стосовно дітей, молоді, жінок та сім’ї”

На виконання Закону України „Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні”, з метою ефективного розподілу коштів, які передбачені у місцевому бюджеті для підтримки діяльності громадських організацій щодо участі їх у виконанні загальнодержавних програм і заходів стосовно дітей, молоді, жінок та сім’ї, у зв’язку з кадровими змінами, які відбулися у складі виконавчих органів ради, керуючись частиною 3 пункту 20 статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Затвердити склад міської конкурсної комісії по розгляду проектів програм, розроблених громадськими організаціями, стосовно дітей, молоді, жінок та сім’ї (додається). 
  2. Додаток 2 „Склад конкурсної комісії по розгляду проектів програм, розроблених громадськими організаціями стосовно дітей, молоді, жінок та сім'ї” розпорядження міського голови від 02.02.06 року №76-Р „Про проведення конкурсу проектів програм, розроблених громадськими організаціями стосовно дітей, молоді, жінок та сім’ї” вважати таким, що втратив чинність. 
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на виконуючого обов’язки заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Баранова В.О.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 4-07-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав