455-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 455-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "20" червня 2006 р № 455-Р-Р

Про проведення молодіжної святкової програми, присвяченої Дню молоді

На виконання програми „Молодь міста Суми” на 2006 рік, затвердженої рішенням Сумської міської ради від 21 грудня 2005 року №1525-МР, рішення конкурсної комісії по розгляду проектів програм, розроблених громадськими організаціями, стосовно дітей, молоді, жінок та сім'ї (протокол №1 від 16.06.2006 року), з метою підтримки діяльності молодіжних громадських організацій, керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Затвердити спільні заходи відділу у справах сім’ї та молоді і молодіжних громадських організацій, які є переможцями конкурсу проектів програм, стосовно дітей, молоді, жінок та сім'ї (додається). 
  2. Відділу у справах сім’ї та молоді (Мікіртічев Ю.В.) надати організаційну допомогу в підготовці та проведенні заходів молодіжних громадських організацій. 
  3. Фінансовому управлінню (Липова С.А.) здійснити фінансування заходів громадських організацій у межах видатків 2006 року (КФК 091103). 
  4. Відділу бухгалтерського обліку та звітності (Костенко О.А.) провести розрахунки по відділу у справах сім’ї та молоді згідно наданих документів та рахунків. 
  5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на виконуючого обов’язки заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Баранова В.О.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 3-07-2006




Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав