472-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 472-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "23" червня 2006 р № 472-Р-Р

Про закупівлю товарів, робіт і послуг за кошти міського бюджету

На підставі Закону України „Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти” з метою забезпечення прозорості процедур закупівель товарів, робіт і послуг за кошти міського бюджету та досягнення оптимального і раціонального їх використання, посилення контролю за використанням коштів міського бюджету та недопущення зловживань у цій сфері, керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

 1. Головним розпорядникам бюджетних коштів:
  1.1. Забезпечити в обов’язковому порядку завчасне інформування про дату проведення торгів своїм тендерним комітетом та тендерними комітетами підпорядкованих комунальних підприємств, установ і закладів, а також про надходження скарг на проведення процедур закупівель.
  1.2. Організувати щоквартальне надання звітів про здійснення закупівель на безтендерній основі за окремою формою. 
 2. Управлінню економіки міської ради:
  2.1. Проводити щоквартальний моніторинг закупівель, які проведені на без тендерній основі.
  2.2. Приймати участь у роботі тендерних комітетів при проведенні закупівель та при розгляді скарг за окремими завданнями заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.
  2.3 Надати пропозиції щодо внесення відповідних змін до повноважень та функцій, які покладені на управління економіки міської ради. 
 3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фінашка В.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 3-07-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав