488-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 488-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "30" червня 2006 р № 488-Р-Р

Про розроблення та впровадження системи поводження з комунальними відходами у м. Суми

Керуючись п. 6 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст. 21 Закону України «Про відходи», на виконання Програми охорони навколишнього природного середовища м. Суми на 2006-2010 роки, затвердженої рішенням Сумської міської ради №31–МР від 14.06.2006 року, з урахуванням Програми поводження з твердими побутовими відходами, затвердженої постановою КМУ №265 від 04.03. 2004 року, необхідністю розроблення та впровадження системи поводження з комунальними відходами у м. Суми, що передбачає роздільний збір твердих побутових відходів (ТПВ) та їх утилізацію:

 

  1. Управлінню житлово-комунального господарства (Кулішенко В.П.), управлінню земельних та природних ресурсів (Скрипка В.В.), управлінню архітектури та містобудування (Фролов О.М.) у термін до 01.08.2006 року надати пропозиції щодо організації та впровадження роздільного збору ТПВ у м. Суми, визначити місця розміщення пунктів роздільного збору ТПВ, визначити житловий район для дослідного впровадження та відпрацювання порядку роздільного збору ТПВ. Управлінню архітектури та містобудування (Фролов О.М.) надати пропозиції щодо розробки у встановленому порядку проектно - кошторисної документації типізованого пункту роздільного збору ТПВ. 
  2. Управлінню з питань розвитку підприємництва та інвестицій (Макаренко Ю.В.) у термін до 01.08.2006 року організувати проведення громадських слухань щодо обговорення організації та впровадження роздільного збору ТПВ у м. Суми. 
  3. Управлінню з питань розвитку підприємництва та інвестицій (Макаренко Ю.В.) у термін до 1.09.2006 року розробити умови фінансового та інвестиційного забезпечення організації та впровадження системи поводження з комунальними відходами у м. Суми, що передбачає роздільний збір ТПВ та їх утилізацію. 
  4. Координаційній раді з питань розвитку підприємництва та інвестицій (Фінашко В.В.) до 08.09.2006 року провести конкурс щодо залучення підприємств та організацій усіх форм власності до інвестування проекту по організації та впровадженню системи поводження з комунальними відходами у м. Суми, що передбачає роздільний збір ТПВ та їх утилізацію. 
  5. Відділу інформаційно-аналітичної роботи та внутрішньої політики (Карбовська О.О.) та відділу інформаційних технологій (Гаврилів О.Я.) забезпечити постійне належне висвітлення в засобах масової інформації, на сайті міської ради діяльності Сумської міської ради та її виконавчих органів з питання організації та впровадження системи поводження з комунальними відходами у м. Суми. 
  6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фінашка В.В.

 

Міський голова Г. М. Мінаєв


Дата публікації: 30-06-2006
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав